Circle K otworzył siłownie plenerowe przy autostradzie A-1

28 sierpnia 2017, 12:10

Circle K otworzył dwie plenerowe siłownie na stacjach własnych MOP w Machnaczu i Lubieniu przy autostradzie A-1. Inicjatywa została zrealizowana we współpracy z fundacją Truckers Life i ma na celu szerzenie zdrowego trybu życia wśród zawodowych kierowców.

Dane Centralnego Instytutu Ochrony Pracy pokazują, że ponad 80% zawodowych kierowców uskarża się na schorzenia pleców i kręgosłupa, a aż 40% cierpi na choroby serca. Circle K Polska we współpracy z fundacją Truckers Life w trosce o zdrowie kierowców postanowiła stworzyć zewnętrzną siłownię w Miejscach Obsługi Podróżnych w Machnaczu i Lubieniu, aby umożliwić im aktywny wypoczynek w trakcie przerwy w podróży. Na siłowniach o powierzchni ok. 80 m2 każdy kierowca będzie mieć do dyspozycji m.in. takie stanowiska treningowe jak: prostownik, biegacz czy street workout. Obiekty będą bezpłatne i czynne 24 godziny na dobę.

–  Nasze stacje MOP w Lubieniu i Machnaczu to dwa nowoczesne obiekty z segmentu premium, które posiadają pełną infrastrukturę i stanowią odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających kierowców. Decyzja o wyposażeniu stacji w plenerowe siłownie była podyktowana chęcią szerzenia aktywności fizycznej wśród kierowców, którzy na co dzień wiele godzin spędzają w samochodzie – mówi Mirosław Caputa, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Wąski, 29 sierpnia 2017, 13:01 1 0

Ten facet na zdjęciu to na pewno nie jest traker. Po pierwsze: zbyt wypacykowany, po drugie nie ma brzucha :)

Odpowiedz

Anonim, 1 września 2017, 11:43 0 0

Huehue

Odpowiedz