Nowy dyrektor Kogel w krajach Beneluksu

27 września 2017, 10:19

Rob Schneiders jest nowym dyrektorem, odpowiedzialnym za działalność firmy Kögel w krajach Beneluksu. Nowy dyrektor ma 54 lata i z dniem 1 września 2017 r. objął stery działu sprzedaży w Belgii, Holandii i Luksemburgu po Ronaldzie Kroesenie.

Rob Schneiders pokieruje strategicznym rozwojem sieci autoryzowanych dealerów firmy Kögel w tych krajach. Będzie on podlegał bezpośrednio dyrektorowi zarządzającemu.

Rob Schneiders zanim dołączył do firmy Kögel przez niemal 17 lat pracował jako Key Account Manager u innego wiodącego na rynku europejskim producenta naczep, gdzie znacznie przyczynił się do rozwoju firmy w krajach Beneluksu. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu posiada on liczne kontakty z kierownikami flot samochodowych i osobami decyzyjnymi w branży. Wcześniej, po ukończeniu studiów ekonomicznych, pracował na różnych stanowiskach w działach sprzedaży, m.in. u producenta ciągników siodłowych oraz w firmie specjalizującej się w elektronice samochodowej.

Ronald Kroesen pozostaje w firmie Kögel, ale przechodzi do ścisłego kierownictwa u autoryzowanego dealera Kögel Truck & Trailer Groep Noord Oost BV oraz Wensink Automotive BV.

Rob Schneiders to najwyższej klasy profesjonalista i znawca rynku w krajach Beneluksu, który z pewnością wprowadzi nowe i wartościowe impulsy w rozwój firmy Kögel. – mówi Ulrich Humbaur, właściciel firmy Kögel.

Dziękujemy Ronaldowi Kroesenowi za owocną współpracę przez ostatnich 16 lat. Jesteśmy mu wdzięczni za wkład, jaki wniósł w nasz rozwój w krajach Beneluksu i życzymy mu wielu sukcesów na dalszej drodze zawodowej. – dodaje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!