Inter Cars wyróżnił ambasadorów Q-Service Truck

28 września 2017, 15:03

Pięć serwisów, zajmujących się naprawą pojazdów ciężarowych, otrzymało od Inter Cars tytuł ambasadorów sieci warsztatowej Q-Service Truck 2017.

Na 16. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów jednym z licznych punktów programu było oficjalne przedstawienie ambasadorów sieci serwisowej Q-Service Truck 2017, których Inter Cars wyróżnił spośród szerokiej listy warsztatów współpracujących ze spółką.

Pięciu właścicieli serwisów, zajmujących się naprawą pojazdów ciężarowych, odebrało w piątek, 22 września, podczas konferencji prasowej Zarządu Inter Cars, certyfikaty ambasadorów sieci. Wybrano ich, uwzględniając takie czynniki, jak m.in.: największa wartość zakupów, inwestycje w serwis, długość współpracy oraz zaangażowanie w życie sieci, wysoki standard świadczonych usług i identyfikacja z siecią.

W efekcie tytułem ambasadora mogą pochwalić się:

  • „AR-TIR” Jolanta Kęćko
  • PW „ADAMS” Ewa Lachera
  • N.S.C. Truck Andrzej Ciok
  • Top Service Grzegorz Kądziela
  • Intertransport Sp. z o.o. Robert I Michał Jastrzębscy

Każdy z wyróżnionych serwisów cechuje nie tylko profesjonalne podejście do klienta i wysoki poziom wykonywanych usług, ale również chęć inwestowania w innowacyjne rozwiązania, personel i infrastrukturę warsztatową. Ponadto wszystkie aktywnie uczestniczą w rozwoju sieci Q-Service Truck, chętnie dzieląc się z innymi członkami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Certyfikat ambasadora  dla mnie szczególne wyróżnienie. Ceremonia przyznania tego tytułu, jak i fakt, że zostałem wybrany spośród klientów Inter Cars w całej Polsce, naprawdę mnie wzruszył – przyznaje Edward Kęćko z „Ar-Tir”

 Z Inter Cars współpracuje od ok. 13 lat. Bardzo cenię sobie szybką dostawę części. Nawet jeśli potrzebuję czegoś rzadko spotykanego, to otrzymuję to w ciągu 4-5 godzin. Z kolei członkostwo w sieci Q-Service Truck umożliwia mi wymianę doświadczeń i informacji z innymi warsztatami, nawiązanie kontaktów zawodowych, a także uzyskanie porady. – dodaje.

To dla mnie wielkie wyróżnienie, że znalazłem się w gronie ambasadorów Q-Service Truck. Ten tytuł to klamra, spinająca przeszło 20 lat współpracy z Inter Cars. Temat sieci traktuję bardzo emocjonalnie i podchodzę do niej wielkim zaangażowaniem. To zaszczyt, że ktoś docenił moją pracę – podkreśla Paweł Ciok, współwłaściciel N.S.C. Truck, jeden z współzałożycieli sieci Q-Service Truk.

Ambasadorzy sieci Q-Service Truck zostali wyłonieni po raz pierwszy, ale nie po raz ostatni. Inter Cars będzie bowiem wręczał ten tytuł sukcesywnie, w kolejnych latach. To oznacza, że każdy z klientów spółki, reprezentujący ten segment rynku, ma szansę otrzymać certyfikat.

Nie jest to pierwsza tego typu inicjatywa Inter Cars. W maju firma wyróżniła 10 ambasadorów osobowych sieci warsztatowych. Ich przedstawiciele odebrali certyfikaty i statuetki podczas konferencji inaugurującej otwarcie Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!