Alternatory i rozruszniki POWER TRUCK debiutują na polskim rynku

2 października 2017, 15:17

POWER TRUCK to nowa marka alternatorów i rozruszników przeznaczonych do pojazdów ciężarowych. Produkty są już dostępne w sieci sprzedaży Inter Cars.

POWER TRUCK – dostępność, jakość, gwarancja

W przypadku pojazdów ciężarowych kluczową wartością jest niezawodność. Unieruchomiony pojazd nie pracuje, a więc nie zarabia. Im częstsze i dłuższe są pobyty w warsztacie naprawczym, tym większe straty ponosi firma. W przypadku ciężarówek niezwykle ważny jest pewny start. Kierowca powinien mieć pewność, że silnik jego pojazdu uruchomi się w każdych warunkach pogodowych. Pamiętajmy, że zadaniem rozrusznika jest doprowadzenie silnika do wystarczającej prędkości obrotowej w czasie zaledwie kilku dziesiątych części sekundy. W nowoczesnych samochodach ciężarowych stosuje się coraz więcej odbiorników prądu, co stawia wyzwania przed układem elektrycznym pojazdu. Alternator musi dostarczać do akumulatora odpowiednią wartość napięcia. Wszelkie odchylenia od normy mogą powodować rozładowanie bądź trwałe uszkodzenie akumulatora.

Przygotowując swój pojazd do długich tras w trudnym klimacie warto zatem zadbać o układ rozruchowy oraz elektryczny. Ich potencjalna awaria może skończyć się nawet koniecznością holowania pojazdu, co w przypadku ciężarówek jest, jak wiemy, kosztowne i kłopotliwe.

Dzięki ofercie marki POWER TRUCK mamy dostęp do wysokiej jakości produktów w zadowalającej użytkownika cenie. Alternatory i rozruszniki POWER TRUCK charakteryzują się solidną konstrukcją i niezawodnością. Zostały wykonane ze sprawdzonych materiałów i poddane surowej, fabrycznej kontroli. Ich zastosowanie daje gwarancję pełnej wydajności i niezawodności układu elektrycznego silnika.

Szeroka oferta

Większość właścicieli pojazdów ciężarowych nie może pozwolić sobie na przestoje spowodowane awarią. Z drugiej strony, z powodów finansowych, szukają oni alternatyw dla drogich części oferowanych przez autoryzowane stacje obsługi. Oferta POWER TRUCK jest odpowiedzią na zapotrzebowanie osób poszukujących jakości w konkurencyjnej cenie. Osób wybierających produkt nowy, nie regenerowany, dla których dostępność i szybka dostawa towaru są wartościami kluczowymi.

Już w tym momencie, oferta POWER TRUCK obejmuje ponad 80 referencji alternatorów oraz 80 referencji rozruszników. Są to produkty przeznaczone do pojazdów kluczowych marek – MAN, Mercedes-Benz, Scania, IVECO, DAF, VOLVO i innych. Zapewnia to pokrycie większości rynku. Dostępność alternatorów i rozruszników POWER TRUCK w ofercie największego polskiego dystrybutora części – firmy Inter Cars – daje pewność ekspresowej dostawy na terenie kraju. Oferta dostępna jest nie tylko Polsce, ale i w 13 innych państwach Europy, do których sięga sieć dystrybucji Inter Cars. Wsparcie tak solidnego partnera eliminuje wszelkie problemy z ochroną gwarancyjną, która w przypadku produktów POWER TRUCK obowiązuje przez 24 miesiące.

Nie trać czasu, wybierz pewność

Każdy produkt marki POWER TRUCK dostarczany jest w estetycznym opakowaniu i przygotowany do montażu. Reprezentanci marki oferują także szkolenia produktowe oraz służą pomocą techniczną.

Wybierając alternatory i rozruszniki POWER TRUCK, klient nie ma konieczności dostarczania dystrybutorowi rdzenia, co znacznie usprawnia i przyspiesza cały proces naprawy. Celem jest maksymalne skrócenie pobytu pojazdu w warsztacie naprawczym i jak najszybszy powrót pojazdu na trasę.

Szczegóły dotyczące produktów POWER TRUCK można znaleźć na stronie internetowej: www.e-powertruck.eu. Wszelkie zapytania można kierować na adres email: info@e-powertruck.eu lub do lokalnego przedstawiciela firmy Inter Cars.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!