Nowa spółka w grupie Kögel

6 listopada 2017, 12:52

Grupa Kögel założyła nową spółkę Kögel BeNeLux B. V. z siedzibą i zakładem w holenderskim Zwolle. W całości odpowiedzialny będzie za nią Rob Schneiders jako Dyrektor Zarządzający regionu Beneluksu, w związku z czym został mianowany pełnomocnikiem. Dyrektorami Kögel BeNeLux B. V. zostali Massimo Dodoni i Daniel Kochinka. Na miejscu w Zwolle do dyspozycji klientów firmy Kögel są już pojazdy nowe i używane.

od lewej: Dirk Boer, Rob Schneiders i Arjan Stolk

– Wraz z udzieleniem pełnomocnictwa Robowi Schneidersowi dajemy wyraz naszego uznania dla jego kompetencji i skuteczności w zarządzaniu, a także podkreślamy wagę zadań, których realizacja ma zapewnić dalsze umocnienie i rozwój naszej działalności w Beneluksie – mówi Massimo Dodoni, Dyrektor Kögel BeNeLux B. V. – To niewątpliwy dowód naszego zaufania.

Do zespołu Roba Schneidersa należą obecnie następujący pracownicy, którzy służą pomocą w analizowaniu określonych potrzeb oraz doradztwem w związku z całym asortymentem firmy Kögel. Oferta obejmuje bowiem nie tylko najróżniejsze naczepy, takie jak chłodnie, naczepy kurtynowe, wywrotki wannowe i naczepy kontenerowe, lecz także rozmaite usługi i rozwiązania, jak choćby finansowanie, leasing, wynajem, systemy telematyczne i pakiety serwisowe.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!