Wystartował konkurs dla aktywnych kierowców

24 listopada 2017, 12:12

Właśnie wystartował konkurs Fundacji Truckers Life skierowany do aktywnych kierowców. „#activetrucker” ma na celu motywowanie wszystkich truckerów do zmiany stylu życia i łączenie społeczności tych aktywnych w przestrzeni social media.

Konkurs jest częścią kampanii „#activetrucker” wrocławskiej Fundacji Truckers Life, która dba o zdrowie i bezpieczeństwo kierowców zawodowych.

– Kampania i sam konkurs mają za zadanie motywować kierowców do zmiany nawyków. W końcu kto inny, jak nie oni sami, stanowią dla siebie najlepszą motywację i są przykładem tego, że chcieć znaczy móc – mówi pomysłodawca kampanii, Patrycja Rubik z Fundacji Truckers Life.

– Materiały publikowane przez kierowców udowadniają, że otyłość spowodowana biernym trybem życia i dodatkowe kilogramy to nie reguła, a jedynie przestarzały stereotyp kierowcy. – dodaje Rubik.

Aby wziąć udział w konkursie „#activetrucker”, wystarczy posiadać konto w serwisach
społecznościowych www.facebook.com lub www.instagram.com. Kolejnym krokiem jest
udokumentowanie w postaci zdjęcia lub filmu, prowadzonego przez siebie zdrowego stylu życia w trasie.

Mogą to być zdjęcia ukazujące aktywność fizyczną, jak też sposób odżywiania. Materiał należy opublikować w serwisie www.facebook.com lub www.instagram.com, oznaczając go hashtagiem #activetrucker.

Najpopularniejsze materiały prezentujące wyjątkowo aktywnych i zdrowych kierowców, zostaną nagrodzone oraz zaprezentowane na profilach społecznościowych Fundacji Truckers Life oraz stronie internetowej poświęconej aktywnym kierowcom www.activetrucker.eu. Do wygrania m.in. monitory fitness do pomiaru składu ciała, mobilny sprzęt do ćwiczeń, mobilne kuchenki gazowe i niezbędniki kierowcy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!