Światła ostrzegawcze K-LED Blizzard od Hella

28 listopada 2017, 13:27

Podczas sezonu zimowego, dosyć często maszyny rolnicze wyjeżdżają na drogi z zamontowanym pługiem śnieżnym. Światła ostrzegawcze są w tych warunkach bardzo ważne dla bezpieczeństwa ruchu, gdyż są odpowiedzialne za widoczność w każdych warunkach eksploatacji tych pojazdów.

Eksperci HELLA od produktów oświetleniowych i elektroniki opracowali światła ostrzegawcze z serii K-LED, które spełniają wymagania dla takich warunków eksploatacji. Produkt K-LED Blizzard został zoptymalizowany pod kątem kosztów i jest następcą znanej i popularnej lampy K-LED FO.

W porównaniu z poprzednikiem, produkt K-LED Blizzard został wyposażony w najnowszą technologię LED i elektronikę. Lampa ostrzegawcza K-LED Blizzard ma klasę szczelności (IP) 67 i 9K. To oznacza, iż produkt jest pyłoszczelny, odporny na mycie myjką ciśnieniową oraz na krótkotrwałe zanurzenie w wodzie do 1 metra. Światło ostrzegawcze jest odporne na uderzenia, wibracje, zmiany temperatur, sól drogową i wilgoć. Jest to zapewnione dzięki poliwęglanowej szybie rozpraszającej, obudowie pokrytej powłoką proszkową oraz braku ruchomych elementów.

Dodatkową funkcją jest podwójny błysk z emisją światła 360°. Dzięki tej funkcji uczestnicy ruchu drogowego będą w stanie dostrzec pojazd podczas akcji śnieżnej dużo wcześniej. Światło ostrzegawcze K-LED Blizzard może być zamontowane na 3 sposoby: magnetycznie do wybranych elementów nadwozia, na stałe lub przy użyciu uchwytu na rurowym wysięgniku lub maszcie. Wersja elastyczna (mocowanie z uchwytem rurowym) amortyzuje mocne uderzenia, zmniejsza niebezpieczeństwo uszkodzenia i gwarantuje, że lampa wraca w optymalne położenie wyjściowe.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!