Plastikowa wkładka do skrzyni ułatwia wyładunek

15 grudnia 2017, 12:28

W ofercie firmy KH-Kipper znajduje się specjalna wkładka mocowana wewnątrz skrzyni ułatwia wysyp i dodatkowo zabezpiecza jej powierzchnię. Jest ona wykonana ze specjalnego tworzywa i szybka w montażu.

Stosuje się ją w zabudowach, przyczepach i naczepach – zarówno stalowych, jak i aluminiowych. Prace załadunkowo-rozładunkowe prowadzone są zarówno latem, jak i zimą. Temperatura ładunku nie pozostaje zaś bez wpływu na ich efektywność. Glina lub sypkie surowce mogą wtedy łatwo przylegać do ścian. Przy zabudowie noszącej ślady użytkowania z czasem pogarsza się nie tylko wyładunek, ale także pogłębia się stopień jej zużycia.

Brak konieczności ręcznego czyszczenia skrzyni lub przy pomocy dodatkowego sprzętu, takiego jak koparki lub ładowarki, zwiększa efektywność transportu i wyładunku. Im większy kąt nachylenia zabudowy przy wyładunku, tym większe niebezpieczeństwo przewrócenia wywrotki. Dzięki niskiemu współczynnikowi tarcia materiał zsuwa się ze skrzyni przy minimalnym kącie jej podniesienia. Szybki i bezproblemowy wyładunek nabiera szczególnego znaczenia w przypadku transportu takiego surowca jak glina.

Chroniąc skrzynie przed uszkodzeniami mechanicznymi i korozją wkładka może wydłużyć okres użytkowania wywrotki. Cała oferta produktów dostępna jest na stronie internetowej KH-Kipper.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!