Doblò Cargo zdobywa tytuł Light Van of the Year

20 grudnia 2017, 12:49

Model Doblò Cargo marki Fiat Professional trzeci raz z rzędu został wyróżniony tytułem „Light Van of the Year”, odnosząc zwycięstwo w konkursie „What Van? Awards 2018”.

Podczas ceremonii wręczania nagród, która odbyła się w Londynie, odebrana została także nagroda dla innego modelu marki, Fiorino, za zwycięstwo w kategorii „Small Van”.

Doblò Cargo może przewieźć maksymalnie tonę ładunku. Pojemność użytkowa wynosi do 5,0 m3. W gamie silników dostępne są jednostki diesla 1,3 i 1,6 litra oraz benzynowe 1,4 litra.

– Fakt, że Doblò Cargo zdobywał nagrodę „Light Van Award” przez trzy lata z rzędu jest ewidentnym dowodem jego trwałej jakości – oświadczył James Dallas, wydawca „What Van?” – Doskonałe prowadzenie oraz wysoki standard produkcji, to walory Doblò, a bogactwo gamy czyni go wyjątkowym przy objętości użytkowej na poziomie od 3,4 m3do 5,0 m3 oraz ładowności od 750 kg do maksymalnie 1005 kg.

– Jesteśmy ogromnie dumni zarówno z Doblò, jak i z Fiorino i cieszymy się z odebrania podwójnej nagrody, która ma dużą wartość dla naszej marki. Te wyróżnienia są niezwykle istotne, ponieważ przyznawane są przez komisję składającą się z ekspertów, znawców rynku lekkich samochodów dostawczych, świadomych potrzeb klientów sektora vanów. Nagrody te są kolejnym dowodem siły i konkurencyjności linii lekkich samochodów dostawczych Fiat Professional, które ostatnio umocniły modele Talento oraz pick-up Fullback i podkreślają ogromne kroki, jakie poczyniła marka, zaangażowana w stały rozwój i poprawę swojego wizerunku. – mówi Richard Chamberlain, Country Manager Fiata Professional.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!