DAF otwiera nową placówkę dealerską w Paryżu

1 stycznia 2018, 10:01

DAF Trucks otwiera punkt dealerski na południowych obrzeżach Paryża. Po otwarciu paryskiego dealerstwa DAF Trucks w Massy kolejnym krokiem będzie oddanie do użytku drugiego nowego salonu w północnej części Paryża w 2019 r.

Nowe dealerstwo DAF, którego w odróżnieniu do reguły właścicielem jest sama firma DAF Trucks, w podparyskim Massy jest strategicznie położone w pobliżu głównych węzłów logistycznych Orly i Rungis i niemal bezpośrednio na trasie najważniejszych krajowych i międzynarodowych korytarzy transportowych.

Zajmuje powierzchnię 3 300 m2, na której znajdują się działy sprzedaży pojazdów nowych i używanych, 11 stanowisk serwisowych wyposażonych w odpowiedni sprzęt oraz zaopatrzony dział części zamiennych oraz pełnozakresową placówkę usług finansowych PACCAR. Szefem salonu w Massy został Lionel Bozian, który wcześniej pełnił rolę dyrektora ds. sprzedaży DAF Trucks Francja.

– Nowy punkt dealerski DAF Trucks w Paryżu jest ważnym elementem ekspansji naszej profesjonalnej i zaangażowanej sieci dealerskiej we Francji – powiedział Richard Zink, członek Zarządu DAF Trucks, odpowiedzialny za marketing i sprzedaż.

– Nowy punkt dealerski, strategicznie położony w południowej części miasta, oferuje wspaniałą obsługę klientom DAF w regionie paryskim oraz wielu firmom transportowym, których międzynarodowe trasy transportowe biegną przez Paryż. Otwarcie placówki DAF Trucks w Paryżu jest niezbędne dla dalszych sukcesów firmy DAF we Francji. – dodaje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!