UPS Polska wspiera WOŚP

8 stycznia 2018, 12:06

Już po raz jedenasty firma UPS wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przy organizacji Ogólnopolskiego Wielkiego Finału, którego 26. edycja odbędzie się 14 stycznia 2018 r.

W ramach współpracy, oprócz wsparcia logistycznego, firma UPS przekazała na licytację wyjątkowe zaproszenie do udziału w Ferrari Challenge Race na torze Mugello we Włoszech. Celem tegorocznego, 26. Wielkiego Finału Orkiestry jest wsparcie podstawowych oddziałów neonatologicznych na terenie kraju.

UPS Polska jest partnerem logistycznym WOŚP od jedenastu lat, a ponad setka wolontariuszy UPS w grudniu poświęciła swój wolny czas, by przygotować do wysyłki kilkanaście tysięcy paczek do sztabów w Polsce i zagranicą, zawierających puszki, serduszka i inne materiały niezbędne do organizacji Finału. Firma UPS przetransportowała także z Australii do Warszawy biurko Jacka Kaczmarskiego, które zostało przekazane na aukcję WOŚP.

– Wolontariat to ważna część kultury organizacyjnej UPS. To zobowiązanie jest tym istotniejsze teraz, gdy obchodzimy 25 lat obecności UPS w Polsce – powiedział Piotr Sitarek, Dyrektor Generalny UPS Polska. – To nasi pracownicy wybierają organizacje charytatywne, które wspieramy i jestem dumny z ich oddania i wsparcia dla WOŚP. Wspieramy WOŚP przez cały rok, nie tylko przy okazji Finału, ale także Przystanku Woodstock czy programu Ratujemy i Uczymy Ratować

Jednoosobowe zaproszenie na Ferrari Challenge Race na torze Mugello we Włoszech ufundowane przez UPS Polska można licytować do 31 stycznia 2018 r. Zwycięzca będzie miał nie tylko niepowtarzalną szansę zobaczyć zawody na torze Mugello we Włoszech, ale także pozna kierowców Ferrari Challenge. Będzie miał także dostęp do strefy VIP Ferrari Corse Clienti i zostanie zabrany na przejażdżkę Ferrari w specjalnej sesji “hot laps” z profesjonalnym kierowcą. Zaproszenie można licytować pod linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/zaproszenie-na-impreze-ferrari-challenge-od-ups-i5573518

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!