Inter Cars: Power Truck to udany debiut na polskim rynku

26 stycznia 2018, 12:59

Power Truck to nowa marka alternatorów i rozruszników przeznaczonych do pojazdów ciężarowych. Produkty dostępne w sieci sprzedaży Inter Cars, przekonują m.in. 2- letnią gwarancją.

Dostępność, jakość, gwarancja

W przypadku pojazdów ciężarowych kluczową wartością jest niezawodność. Unieruchomiony pojazd nie pracuje, a więc nie zarabia. Im częstsze i dłuższe są pobyty w warsztacie naprawczym, tym większe straty ponosi firma. W przypadku ciężarówek niezwykle ważny jest pewny start. Kierowca powinien mieć pewność, że silnik jego pojazdu uruchomi się w każdych warunkach pogodowych. Pamiętajmy, że zadaniem rozrusznika jest doprowadzenie silnika do wystarczającej prędkości obrotowej w czasie zaledwie kilku dziesiątych części sekundy. W nowoczesnych samochodach ciężarowych stosuje się coraz więcej odbiorników prądu, co stawia wyzwania przed układem elektrycznym pojazdu. Alternator musi dostarczać do akumulatora odpowiednią wartość napięcia. Wszelkie odchylenia od normy mogą powodować rozładowanie bądź trwałe uszkodzenie baterii.

Przygotowując swój pojazd do długich tras w trudnym klimacie, warto zatem zadbać o układ rozruchowy oraz elektryczny. Ich potencjalna awaria może skończyć się nawet koniecznością holowania pojazdu, co w przypadku ciężarówek jest, jak wiemy, kosztowne i kłopotliwe.

– Dzięki ofercie marki Power Truck mamy dostęp do wysokiej jakości produktów w zadowalającej użytkownika cenie. Alternatory i rozruszniki Power Truck charakteryzują się solidną konstrukcją i niezawodnością. Zostały wykonane ze sprawdzonych materiałów i poddane surowej, fabrycznej kontroli. Ich zastosowanie daje gwarancję pełnej wydajności i niezawodności układu elektrycznego silnika – mówi Artur Stodolny, Product Manager Inter Cars.

Szeroka oferta

Większość właścicieli pojazdów ciężarowych nie może pozwolić sobie na przestoje spowodowane awarią. Z drugiej strony, z powodów finansowych, szukają oni alternatyw dla drogich części oferowanych przez autoryzowane stacje obsługi. Oferta Power Truck jest odpowiedzią na zapotrzebowanie osób poszukujących jakości w konkurencyjnej cenie. Osób wybierających produkt nowy, nie regenerowany, dla których dostępność i szybka dostawa towaru są wartościami kluczowymi.

Aktualnie oferta Power Truck obejmuje ponad 80 referencji alternatorów oraz 80 referencji rozruszników. Są to produkty przeznaczone do pojazdów kluczowych marek – MAN, Mercedes-Benz, Scania, Iveco, DAF, Volvo i innych. Zapewnia to pokrycie większości rynku. Dostępność alternatorów i rozruszników Power Truck w ofercie największego polskiego dystrybutora części – firmy Inter Cars – daje pewność ekspresowej dostawy na terenie kraju. Oferta dostępna jest nie tylko Polsce, ale i w 13 innych państwach Europy, do których sięga sieć dystrybucji Inter Cars. Wsparcie tak solidnego partnera eliminuje wszelkie problemy z ochroną gwarancyjną, która w przypadku produktów Power Truck obowiązuje przez 24 miesiące.

– Z wielką satysfakcją powitałem producenta Power Truck w naszym portfolio dostawców. Od dłuższego czasu próbowaliśmy zaprosić do współpracy dostawcę spełniającego nasze restrykcyjne wymogi jakościowe, a jednocześnie spozycjonowanego cenowo na poziomie akceptowalnym dla najbardziej wymagającego klienta. W tej chwili mamy w naszej ofercie kompletną ofertę rozruszników i alternatorów, która zarówno pod względem jakości jak i szerokości oferty potwierdza pozycję Inter Cars jako lidera rynku ciężarowego w Polsce – mówi Piotr Nazorek, Dyrektor Działu Produktu RPU Inter Cars.

Szczegóły dotyczące produktów Power Truck można znaleźć na stronie internetowej: www.e-powertruck.eu. Wszelkie zapytania można kierować na adres email: info@e-powertruck.eu lub do lokalnego przedstawiciela firmy Inter Cars.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!