Nowa marka alternatorów i rozruszników do pojazdów ciężarowych

19 marca 2018, 13:21

Do oferty sprzedaży Inter Cars wprowadzona zostaje marka POWER TRUCK. Pod tym brandem dostępne są alternatory oraz rozruszniki do pojazdów ciężarowych. To co przede wszystkim charakteryzuje POWER TRUCK to wysoka jakość za rozsądną cenę.

POWER TRUCK – marka budżetowa ze wszystkimi zaletami marki premium

Do oferty sprzedaży Inter Cars wprowadzona zostaje marka POWER TRUCK. Pod tym brandem dostępne są alternatory oraz rozruszniki do pojazdów ciężarowych. To co przede wszystkim charakteryzuje POWER TRUCK to wysoka jakość za rozsądną cenę.

Gwarancja pewności

Dzięki ofercie marki POWER TRUCK mamy dostęp do wysokiej jakości produktów w zadowalającej użytkownika cenie. Alternatory i rozruszniki POWER TRUCK charakteryzują się solidną konstrukcją i niezawodnością. Zostały wykonane ze sprawdzonych materiałów i poddane surowej, fabrycznej kontroli. Ich zastosowanie daje gwarancję pełnej wydajności i niezawodności układu elektrycznego silnika.

– POWER TRUCK oferuje wyłącznie fabrycznie nowe alternatory i rozruszniki. Jest to marka ekonomiczna, jednak ze wszystkimi zaletami droższych marek premium. – mówi Artur Stodolny, Menadżer Produktu w Inter Cars. – Produkty objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. Wszystkie alternatory i rozruszniki poddawane są rygorystycznym testom i spełniają normy EU. POWER TRUCK to gwarancja pełnej wydajności i niezawodności układu zapłonowego. To odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy docenią także rozsądną cenę.

Każdy produkt marki POWER TRUCK dostarczany jest w estetycznym opakowaniu i przygotowany do montażu. Reprezentanci marki oferują także szkolenia produktowe oraz służą pomocą techniczną.

– W dzisiejszych czasach oczekiwania klientów zarówno z segmentu osobowego jak i ciężarowego są bardzo duże. Jednak w przypadku pojazdów ciężarowych absolutnie kluczową wartością jest niezawodność. – mówi Artur Stodolny, Menadżer Produktu w Inter Cars. – Unieruchomiony pojazd nie pracuje, a więc nie zarabia. Im częstsze i dłuższe są pobyty w warsztacie naprawczym, tym większe straty ponosi firma. W przypadku ciężarówek niezwykle ważny jest pewny start. Kierowca powinien mieć pewność, że silnik jego pojazdu uruchomi się w każdych warunkach pogodowych. Dlatego też osoby zarządzające flotami pojazdów ciężarowych muszą dbać o to, aby do napraw używane były niezawodne części wysokiej jakości.

Bez konieczności zwrotu rdzenia

Wybierając alternatory i rozruszniki POWER TRUCK, klient nie ma konieczności dostarczania dystrybutorowi rdzenia, co znacznie usprawnia i przyspiesza cały proces naprawy. Celem jest maksymalne skrócenie pobytu pojazdu w warsztacie naprawczym i jak najszybszy powrót pojazdu na trasę.

Większościowe pokrycie rynku

Już w tym momencie, oferta POWER TRUCK obejmuje ponad 80 referencji alternatorów oraz 80 referencji rozruszników. Są to produkty przeznaczone do pojazdów kluczowych marek – MAN, Mercedes-Benz, Scania, IVECO, DAF, VOLVO i innych. Zapewnia to pokrycie większości rynku. Dostępność alternatorów i rozruszników POWER TRUCK w ofercie największego polskiego dystrybutora części – firmy Inter Cars – daje pewność ekspresowej dostawy na terenie kraju. Oferta dostępna jest nie tylko Polsce, ale i w innych państwach Europy, do których sięga sieć dystrybucji Inter Cars.

Szczegóły dotyczące produktów POWER TRUCK można znaleźć na stronie internetowej: www.e-powertruck.eu. Wszelkie zapytania można kierować na adres email: info@e-powertruck.eu lub do lokalnego przedstawiciela firmy Inter Cars.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!