Diesel Technic nagrodzony za system zarządzania

29 marca 2018, 10:53

Diesel Technic AG został nagrodzony certyfikatem “High Level Structure” za system zarządzania jakością, który jest rozwijany w firmie od wielu lat.

Niezależnie od dziedziny – czy jest to rozwój, produkcja, handel lub logistyka części i akcesoriów do pojazdów – Diesel Technic systematycznie monitoruje wszystkie procesy operacyjne, aby odpowiednio ocenić osiągane wyniki.

– Jesteśmy dumni, że sprostaliśmy międzynarodowym standardom – wyjaśnia Steffen Vondran, dyrektor generalny Diesel Technik – Z odnowionymi certyfikatami opartymi na najnowszych wytycznych ISO gwarantujemy wydajność naszego systemu zarządzania i kontynuujemy dalszy rozwój naszej firmy w zakresie jakości, ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy. Skupiamy się także na zapewnieniu naszym klientom, dostawcom i pracownikom bezpieczeństwa i zadowolenia.

Dzięki kompleksowemu zarządzaniu i dbałości o dokumentację, w połączeniu z systematycznym badaniem ryzyka i szans, przejrzystym podziałem obowiązków i uwzględnieniem wiedzy o czynnikach sukcesu, możliwe jest spełnienie wymagań grup docelowych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!