Atrakcje Motor Show Truck 2018

30 marca 2018, 13:41

Już w tym tygodniu odbędzie się impreza Motor Show Truck, przeznaczona dla fanów ciężarówek. Jest ona elementem targów Poznań Motor Show.

Poprzednie edycje Motor Show Truck cieszyły się na tyle dużym powodzeniem, że widzowie czekali w kolejkach, by zrobić zdjęcie z najpiękniejszymi pojazdami ciężarowymi, które zjechały do Poznania. Motor Show Truck to właściwie jedyne miejsce, w którym ludzie niekoniecznie związani z branżą transportową i ciężarową mają okazję w Polsce podziwiać tuningowane ciężarówki.

Atrakcje dla zwiedzających przygotowała gdańska firma transportowa Tom-Tech. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć wielokrotnie nagradzany ciągnik siodłowy DAF tuningowany w motywach z filmu „Alien”, doceniony na Power Truck Show w Finlandii, a także opolskim Master Truck Show.

Na Motor Show Truck obecny będzie także DAF „Vader”, również wyróżniany na Master Truck Show i na Trailer Trucking Festival w Szwecji, dobrze znany miłośnikom „Gwiezdnych Wojen”.

– Punktem kulminacyjnym Motor Show Truck będzie premierowa prezentacja Volvo G0WOLNI z naczepą – zestawu długości 17 metrów. Motyw, jak na premierę przystało, pozostaje na razie tajemnicą – mówi Grzegorz Majka z firmy Tom-Tech.

Najmłodsi ponownie zobaczą trabanta „Złomka”, który zdobył ich uznanie podczas ubiegłorocznej edycji Motor Show Truck.

Nieodłącznym akcentem Motor Show Truck będzie Kenworth W900 firmy Łączyńscy z Gniezna, sprowadzony z Holandii, jedyny taki model w Polsce. Towarzyszyć mu będzie ciągnik siodłowy Volvo w barwach „Piratów z Karaibów”, który miłośnicy tuningowanych ciężarówek mieli okazję niejednokrotnie podziwiać.

Poza wyjątkowymi ciężarówkami, w pawilonie 4. zobaczymy zmagania najlepszych mechaników. Finał VII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników pod patronatem producenta olejów silnikowych Mobil Delvac 1 to rywalizacja w konkurencjach praktycznych. Część z nich dotyczyć będzie serwisowania pojazdów ciężarowych.

Podczas Motor Show Truck odbędzie się także turniej armwrestlingu Mobil Delvac Strong Traker. Jest to najbardziej prestiżowy turniej w siłowaniu na rękę dla kierowców zawodowych. Szczegóły dotyczące tego wydarzenia można znaleźć tutaj.

Więcej informacji: www.mistrzostwamechanikow.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!