Praca dla 150 osób w MAN Trucks w Niepołomicach

10 kwietnia 2018, 11:42

Liczne benefity pozapłacowe i średnie wynagrodzenie miesięczne na poziomie około 4500 zł. Na tyle mogą liczyć pracownicy MAN Trucks w Niepołomicach, których firma potrzebuje aż 150. Rekrutację prowadzi Adecco Poland.

Zakład produkcyjny MAN Trucks, znajdujący się w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej, zatrudni pracowników produkcji, mechaników i pracowników logistyki.

– Potrzebujemy łącznie 150 pracowników, z których około 80 proc. zatrudnionych będzie w dziale montażu, a 20 proc. w dziale logistyki – tłumaczy Paulina Piech, Kierownik Oddziału Adecco Poland w Niepołomicach – Skala rekrutacji jest duża, dlatego liczymy na specjalistów nie tylko z województwa małopolskiego, ale także świętokrzyskiego i podkarpackiego. Czynniki, które mogą ich zachęcić, to nie tylko prestiż pracodawcy i dobry dojazd do strefy inwestycyjnej, ale też atrakcyjne warunki – dodaje.

Wszyscy pracownicy mogą liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Średnia pensja na każdym ze stanowisk, na które trwa rekrutacja, to 4500 złotych brutto, a najlepszym Pracownikom MAN Trucks będzie oferował po pewnym czasie zatrudnienie bezpośrednie. Oprócz tego, Adecco Poland zapewnia benefity pozapłacowe – prywatną opiekę medyczną, dopłaty do kart sportowych, dopłaty do obiadów i darmowe kursy zawodowe.

Kandydaci do pracy w Zakładzie Produkcyjnym, musza przejść złożony proces rekrutacji. Po weryfikacji CV najpierw czeka ich rozmowa kwalifikacyjna. Jeśli pójdzie dobrze, rekruterzy sprawdzą zdolności manualne, umiejętności posługiwania się narzędziami i dopasowywania elementów, a także pracę z instrukcją i logiczne myślenie. Końcowy etap rekrutacji odbywa się bezpośrednio w MAN Trucks. Sto pięćdziesiąt osób rozpocznie pracę już w drugiej połowie kwietnia i w maju.

To nie pierwsza rekrutacja prowadzona przez Adecco Poland dla MAN na dużą skalę. Za pośrednictwem Adecco Poland od roku 2007 w Zakładzie Produkcyjnym MAN Trucks pracę znalazło 271 Osób.

MAN pozostaje jednym z najważniejszych Pracodawców w Niepołomicach, o czym świadczy także zaangażowanie władz lokalnych. Przy poparciu Burmistrza Gminy, Adecco wraz z MAN Truck będzie organizować 14 kwietnia Dzień Otwarty Rekrutacji na Rynku Głównym w Niepołomicach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!