Zaciski hamulcowe MEI na wyłączność w Inter Cars

23 maja 2018, 15:46

Ponad pół wieku tradycji i przeszło 14 milionów wyprodukowanych automatycznych dźwigni rozpieracza. MEI wprowadza na rynek swój nowy produkt – pierwszy zacisk hamulcowy.

Zaciski hamulcowe to zupełnie nowy produkt, który opuścił fabrykę MEI. Części te nie są obciążone kaucją za rdzeń, a klient, decydując się na wymianę, nie musi oddawać swojego starego zacisku hamulcowego. Wszystkie produkty objęte są dwuletnią gwarancją, która zaczyna obowiązywać od chwili zarejestrowania go na stronie internetowej MEI lub od momentu zakupu towaru bezpośrednio przez klienta Inter Cars.

Każdy zacisk hamulcowy MEI przechodzi serię testów, które pozwalają zakwalifikować produkt do użytku. Na końcu linii produkcyjnej testowane są one pod kątem wymogów technicznych, dzięki czemu odbiorca zyskuje gwarancję, że w jego ręce trafi sprawny produkt. MEI uzyskała certyfikat KBA dla zacisków hamulcowych do pojazdów użytkowych.

Zaciski hamulcowe MEI pasują do popularnych marek pojazdów użytkowych, takich jak Mercedes, Scania, DAF, Iveco oraz naczepy i przyczepy na obrotnicy.

Przykładowe indeksy w Katalogu Online:

  • MEI 5B1510 – Zacisk hamulca tarczowego przód/tył L KNORR (SN6) MERCEDES ATEGO
  • MEI 5C1405 – Zacisk hamulca tarczowego przód/tył P KNORR (SN7) BPW; GIGANT; NEOPLAN; SAF; SCANIA
  • MEI 5C1450 – Zacisk hamulca tarczowego przód/tył L KNORR (SN7) SCANIA
  • MEI 5B1505 – Zacisk hamulca tarczowego przód/tył P KNORR (SN6) BPW; DAF; GIGANT; MAN; SAF
  • MEI 5C4400 – Zacisk hamulca tarczowego przód/tył L KNORR (SK7) BPW; SAF; SCHMITZ

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!