Scania z nową siedzibą serwisu w Łowiczu

4 lipca 2018, 12:04

Serwis Scania w Łowiczu zmienia lokalizację. Nowa siedziba będzie mieścić się przy obwodnicy, przy drodze krajowej numer 14. Właścicielem placówki jest firma Scan-Partner Sp. z o.o., autoryzowany diler Scania.

Obiekt serwisowy w Łowiczu będzie wyposażony w trzy stanowiska o długości 26 m oraz jedno stanowisko o długości 14 m. Całkowita powierzchnia działki wynosi 9000 m2.

W nowej lokalizacji będzie świadczony pełen zakres usług związanych z przeglądem i naprawą pojazdów ciężarowych, naczep i autobusów, a także naprawy powypadkowe, montaż urządzeń Toll Collect, kalibracja tachografów cyfrowych oraz całodobowa pomoc Scania Assistance. Ponadto otwarte zostanie nowoczesne biuro handlowe oferujące sprzedaż pojazdów nowych, jak i używanych.

– Jestem przekonany, że nowa siedziba pozwoli nam jeszcze sprawniej realizować  powierzone nam zadania, zarówno w obszarze obsługi klientów i ich pojazdów, jak i współpracy z partnerami biznesowymi. Tworzymy atrakcyjną i komfortową przestrzeń przy zachowaniu najwyższych standardów Scania – komentuje Andrzej Granosik, członek Zarządu Scan-Partner Sp. z o.o.

Zmiana siedziby serwisu Scania w Łowiczu to najnowsza inwestycja firmy Scan-Partner Sp. z o.o., autoryzowanego dilera Scania. Firma działa od 1995 roku głównie na terenie województwa łódzkiego. Poza Łowiczem, placówki firmy mieszczą się w Rzgowie (siedziba firmy), Sieradzu i Tomaszowie Mazowieckim.

Nowy adres serwisu Scania w Łowiczu: ul. Uchanka 2, 99-400 Łowicz. Otwarcie serwisu jest planowane na przełomie września i października 2018 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!