bilstein group prezentuje własną produkcję na targach Automechanika

, 14 sierpnia 2018, 14:57

bilstein group zaprezentuje po raz pierwszy własną produkcję na targach Automechanika. Odbędzie się także premiera nowego filmu poświęconego przedsiębiorstwu.

Premiera na stoisku bilstein group podczas tegorocznej edycji targów Automechanika: Po raz pierwszy dział własnej produkcji przedsiębiorstwa zaprezentuje się na osobnej, wydzielonej przestrzeni wystawienniczej. A wszystko dlatego, że bilstein group jest także producentem – i to od momentu założenia przedsiębiorstwa w roku 1844. We Frankfurcie odwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej o noszącym nazwę bilstein group Engineering dziale produkcji oraz jego kompetencjach w wytwarzaniu części do samochodów osobowych i użytkowych. W oparciu o prezentowane produkty, takie jak piasty kół oraz pompy wody, zostanie przedstawiony cały proces produkcji.

Na głównej powierzchni stoiska, które w tym roku urosło do 480 metrów kwadratowych wiodący akcent zostanie położony na znane na rynkach międzynarodowych marki febi, SWAG oraz Blue Print, jak również najważniejsze linie produktowe bilstein group. Specjalista aftermarketowy oferuje asortyment 60 000 różnych części zamiennych – od układu kierowniczego i zawieszenia, przez elementy układu elektrycznego po płyny eksploatacyjne. Wiele produktów pochodzi od renomowanych dostawców na pierwszy montaż – na przykład łańcuchy rozrządu i przeguby elastyczne wałów napędowych.

Te oraz inne informacje na temat bilstein group będzie można również zobaczyć na dużym monitorze LED. Tu będzie miał premierę nowy film poświęcony przedsiębiorstwu. Pozwoli on spojrzeć za kulisy przedsiębiorstwa z Ennepetal – od logistyki po własne laboratorium działu jakości. Ponadto w powitalnym barze klienci oraz goście będą mieli możliwość porozmawiać ze swoimi opiekunami ze strony bilstein group, jak również pogłębić relacje biznesowe.

Ekspozycję wystawową bilstein group na targach Automechanika 2018 we Frankfurcie znajdziecie Państwo w Hali 6.0, Stoisko B06.

Firma bilstein group skupia znane marki produktowe febi, SWAG oraz Blue Print. Oferta bilstein group obejmuje w sumie ponad 60 000 różnych części zamiennych. Działająca na międzynarodowym rynku grupa przedsiębiorstw dostarcza swoje produkty do ponad 170 krajów. Zlokalizowany w pobliżu głównej siedziby firmy dział bilstein group Engineering na powierzchni 10 000 metrów kwadratowych produkuje każdego roku 1,25 milionów części zamiennych przeznaczonych na niezależny rynek. Otwarty w 2017 roku zakład wyposażony jest w nowoczesny, wciąż poszerzany park maszynowy oraz we własne laboratorium badawcze. Więcej na: engineering.bilsteingroup.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!