IAA 2018: febi prezentuje nowe kompetencje w zakresie sprzęgieł

26 września 2018, 13:29

Podczas tegorocznej Międzynarodowej Wystawy Pojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze, firma febi przedstawiła nową grupę produktową. W trakcie targów marka należąca do bilstein group prezentuje ofertę sprzęgieł do samochodów użytkowych. Ponad 400 elementów sprzęgła zapewnia rozwiązania skrojone na miarę, w tym również dwutarczowe sprzęgło do Mercedesa Actros.

Kolejny akcent został położony na termikę silnika. W tym obszarze febi oferuje między innymi termostaty, sprzęgła wentylatora chłodnicy oraz pompy wody. W ramach tej ostatniej grupy, febi wytwarza 21 000 podzespołów we własnym zakładzie produkcyjnym bilstein group. A to dlatego, że przedsiębiorstwo jest nie tylko dostawcą części zamiennych, ale również ich producentem. Podczas wystawy IAA odwiedzający będą mogli uzyskać kluczowe informacje o najnowocześniejszych metodach produkcji części do samochodów użytkowych wykorzystywanych w zlokalizowanej w Ennepetal głównej siedzibie bilstein group.

Ponadto, wszyscy odwiedzający stoisko mogli wziąć udział w losowaniu. Zwycięzca wygra weekend na Wyścigach Ciężarówek na torze Nürburgring. Firma febi jest w sposób szczególny związana z wyścigami – i to nie tylko jako sponsor zespołu „Team Schwabentruck“. W roku 2017 na torze zostały przetestowane produkowane przez firmę tarcze hamulcowe. Na stoisku, podczas targów IAA, można było obejrzeć filmy z tego wydarzenia.

Ekspozycję bilstein group podczas Międzynarodowej Wystawy Pojazdów Użytkowych IAA 2018 w Hanowerze można było zwiedzać w Hali 26, Stoisko E20.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!