Semperit – opony dla każdej floty

, 22 października 2018, 23:32

Wybór ogumienia dla transportu dalekobieżnego i regionalnego, do jazdy w ruchu miejskim czy po placu budowy nigdy nie może być dziełem przypadku. W tak istotnej kwestii warto polegać na doświadczonych i sprawdzonych producentach. Oponom  Semperit zaufało już wielu kierowców i menedżerów flot. Do końca listopada na zakupie opon tej marki można zaoszczędzić nawet do 1200 zł. Akcja promocyjna obejmuje całą gamę produktów Semperit do pojazdów ciężarowych i autobusów.

 

Marka Semperit od ponad 110 lat stanowi gwarancję wysokiej jakości opon zapewniających niezawodność oraz wytrzymałość w każdych nawet najtrudniejszych warunkach i sytuacjach na drodze. W końcu jej nazwa pochodzi od łacińskiego „semper it”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „to zawsze działa”. W 1985 roku austriacka marka dołączyła do koncernu Continental. Od tego czasu korzystając z własnego doświadczenia oraz osiągnięć technologicznych jednego z największych producentów opon w Europie Semperit dostarcza najnowocześniejsze opony dla flot transportowych.

Niezawodność dla transportu dalekobieżnego i regionalnego

Pokonanie setek tysięcy kilometrów z dużym obciążeniem to wymagający sprawdzian dla opon. Z myślą o dużych przebiegach powstały serie opon RUNNER i EURO przeznaczone do ruchu regionalnego i dalekobieżnego zapewniające dobre osiągi na każdym kilometrze trasy. Specjalna mieszanka, szeroki bieżnik oraz proste zewnętrzne rowki poprawiają prowadzenie, zwiększają poziom bezpieczeństwa, a także wydłużają okres eksploatacji opony.

Wytrzymałość na drogach i budowach

W trudnych warunkach, jakie panuje na placach budowy, wytrzymałość staje się priorytetem. Ostatecznie opony mają duży wpływ na to, czy kierowca i pojazd są w stanie wykonać swoje wymagające zadanie. Odpowiedzią na wyzwania branży budowlanej są nowa seria WORKER oraz ATHLET przeznaczone do zastosowań w pojazdach poruszających się po drogach utwardzonych, ale też w trudnym terenie na placach budowy i wyrobiskach. Udoskonalona mieszanka zapewnia wysoką odporność na przecięcia, a specjalna budowa bieżnika gwarantuje optymalną trakcję i precyzyjne prowadzenie nawet na takich nawierzchniach jak żwir i piach. Opony Semperit WORKER to niezawodny partner nawet w miejscach, gdzie nie ma dróg utwardzonych. Seria ATHLET została zaprojektowana do przewożenia ciężkich ładunków w najtrudniejszych warunkach oraz po każdym rodzaju nawierzchni.

Bezpieczeństwo w zimowych warunkach

Marka Semperit jest ekspertem w dziedzinie opon zimowych. Od przeszło 80 lat tworzy ogumienie zapewniające maksymalne bezpieczeństwo i niezawodność podczas jazdy w warunkach zimowych. Niska temperatura, mokry śnieg, czy lód niestraszne są oponom serii SNOW. Wyposażone w liczne krawędzie poprzeczne i głębokie lamele ogumienie to gwarancja skuteczności hamowania oraz przyczepności nawet na zaśnieżonych czy oblodzonych drogach.

Opony marki Semperit ze zniżką 100 zł!

Opony zimowe, specjalistyczne, czy dla transportu dalekobieżnego i regionalnego Semperit objęte są promocją skierowaną do klientów flotowych. Jak wziąć w niej udział? Należy prawidłowo wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.oszczedzajzsemperit.pl. Na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail zostanie wysłany kod rabatowy upoważniający do zniżki w wysokości 100 złotych za zakup jednej opony. Pojedynczy kod uprawnia do zakupu maksymalnie 12 sztuk opon w wybranym serwisie partnerskim marki Semperit. Lista serwisów biorących udział w akacji dostępna jest wraz z regulaminem na stronie promocji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!