Wymiana amortyzatora według DT Spare Parts [film]

11 października 2018, 11:02

DT Spare Part opublikował na swoim profilu na portalu YouTube najnowszy film instruktażowy. Tym razem Björn i Lars pokazują jak wymienić amortyzatory w ciężarówce przy użyciu części Diesel Technic.

“Specjaliści do spraw części” pokazują w swoim warsztacie co należy zrobić, krok po kroku, jeśli uszkodzeniu w ciężarówce uległy amortyzatory. Elementy wymagające naprawy zastępują częściami pochodzącymi z oferty DT Spare Parts.

Björn i Lars zwracają uwagę, że uszkodzenie amortyzatora można rozpoznać na przykład po wycieku oleju z rury tłumiącej. Następnie mechanicy wyjaśniają na co należy uważać podczas montażu nowych części. Opisują też modele amortyzatorów dostępnych w portfolio DT Spare Parts, które można zamówić u lokalnych dystrybutorów lub poprzez internetowy Partner Portal.

Nowy film dostępny jest pod poniższym linkiem: www.dt-web.tv oraz na YouTube

Filmy “Specjalistów ds. Części” są uzupełnieniem wielojęzycznych, ilustrowanych instrukcji montażu, które są już dołączone do ponad 3000 produktów i są dostępne do pobrania na stronach producenta części. Co więcej, na maila specialists@dieseltechnic.com można przesyłać swoje sugestie i propozycje tematów do kolejnych filmów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!