Dealer IVECO TNC przekazał 13 pojazdów Daily NP

, 25 października 2018, 15:25

Firma HOLLYWOOD S.A. poszerzyła swoją flotę o 13 pojazdów dostawczych IVECO Daily Natural Power. Przekazanie pierwszych pojazdów odbyło się w siedzibie dealera IVECO TNC w Gdańsku przy udziale przedstawicieli IVECO Poland oraz firmy finansującej Hitachi Capital.

Autoryzowany dealer IVECO TNC z Gdańska wraz z Hitachi Capital Polska przekazali zamówione przez firmę HOLLYWOOD S.A. 13 pojazdów DAILY Natural Power napędzanych gazem ziemnym (CNG). Uroczyste przekazanie odbyło się w siedzibie dealera.

Dostarczone pojazdy zasilą flotę klienta oferującego produkty i usługi w branży pralniczej. IVECO Daily Natural Power zasilane gazem ziemnym z zabudową kontenerową i windą. Klient zdecydował się zakupić pojazdy korzystając z oferty firmy finansującej Hitachi Capital. Hitachi Capital Polska zapewnia swoim Klientom rozwiązania flotowe.

Podczas uroczystości obecni byli przedstawiciele stron: Grzegorz Kunda – Prezes Zarządu spółki HOLLYWOOD S.A., Daniel Gahlun – Członek Zarządu, Dyrektor ds. Produkcji w HTS Balitica, Bogdan Lorenc – Dyrektor ds. Technicznych HOLLYWOOD S.A. oraz Maciej Szews – Szef Sprzedaży IVECO TNC, Michał Fersten – Szef Business Line Light w IVECO Poland oraz Prezes firmy Hitachi Capital Pan Eric Van Vliet.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Krakus, 30 października 2018, 15:09 0 0

Zasięg na gazie - max 200 km. Przekonają się po upływie leasingu za ile mogą je sprzedać - pewna firma rozwożąca wodę źródlaną "ćwiczyła" to już w 2013r - pojazdy praktycznie niesprzedawalne (silników nie da się przerobić na inne paliwo).

Odpowiedz