Dalekobieżne autobusy turystyczne Volvo

26 października 2018, 16:00

Volvo przedstawia swoją całkowicie nową platformę dla autobusów turystycznych i liniowych ponad 160 klientom z Europy Centralno-Wschodniej na wydarzeniu organizowanym 25 i 26 października 2018 we Wrocławiu – mieście, gdzie znajduje się największa fabryka autobusów Volvo w Europie.

Nowa platforma autobusów Volvo 9900 dla ruchu turystycznego i liniowego została wprowadzona w tym roku i jest oparta na pracy polskich inżynierów z wrocławskiej fabryki Volvo. Asortyment obejmuje dwa modele: Volvo 9900 i Volvo 9700.

Nowe autobusy turystczne zostaną zaprezentowane szerokiej grupie ponad 160 klientów – właścicieli firm transportowych, operatorów turystycznych, biur podróży z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Estonii, Łotwy, Chorwacji, Słowenii, Czarnogóry i Serbii.

Uroczystość odbywa się we Wrocławiu, gdzie ulokowana jest największa europejska fabryka Volvo Buses i obejmie prezentację produktu i oferty, jazdy testowe pozwalające klientom doświadczyć, jak działają rozwiązania Volvo oraz zwiedzanie linii produkcyjnej, na której produkowane są autobusy turystyczne 9000. Volvo Buses zaprezentuje również Volvo Bus Care, kompleksowe rozwiązanie obejmujące pojazdy, usługi i finansowanie, opracowane, aby ułatwić działalność klientom.

– Jestem niezmiernie dumny, że mogę zaprezentować naszą nową platformę autokarową klasy premium naszym klientom z Europy Centralno-Wschodniej. Zrealizowaliśmy największy od kilku dekad program modernizacji europejskiej gamy naszych autokarów. Zmiany objęły wszystko: od konstrukcji i właściwości jezdnych pojazdu, po ich całkowicie nowy, współczesny styl. To nowa platforma dla autobusów turystycznych budowanych według integralnej koncepcji. Jestem przekonany, że nasi klienci i ich pasażerowie docenią rezultaty naszej pracy i z entuzjazmem powitają nowe pojazdy – mówi Håkan Agnevall, prezes Volvo Buses.

– Europa Centralno-Wschodnia to bardzo ważny region dla Volvo Buses. Ogromnie cieszymy się, że tak wielu naszych klientów przyjęło zaproszenie na wydarzenie we Wrocławiu, na którym prezentujemy naszą wyjątkową gamę autobusów turystycznych. Wierzymy, że kompleksowa prezentacja zupełnie nowego produktu, w tym jazdy testowe i zwiedzanie fabryki, a także szczegółowe informacje na temat pakietów serwisowych i finansowania, zostaną docenione przez naszych klientów – mówi Fredrik Röstad, Szef Regionu Europy Centralno-Wschodniej, Volvo Buses.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!