Nawigacja dla kierowców ciężarówek VORDON 7” Truck

2 listopada 2018, 14:44

VORDON, producent elektronicznych akcesoriów samochodowych, przedstawia nawigację stworzoną z myślą o kierowcach zawodowych. Z siedmiocalowego modelu VORDON 7” Truck mogą także skorzystać kierowcy autokarów czy dużych busów, ale to właśnie truckerzy najbardziej docenią funkcje tego urządzenia.

VORDON 7” Truck został skonstruowany z myślą o zastosowaniu w dużych pojazdach, narażonych na najróżniejsze trudy podróży. Ekran LCD o przekątnej 7 cali zapewnia dobrą czytelność map. Obudowa nawigacji wykończona jest miękką gumą. W pamięci nawigacji zainstalowany został zestaw map całej Europy z darmową, dożywotnią aktualizacją oraz baza stałych fotoradarów, system kontroli dopuszczalnego nacisku na oś i kontrolę wysokości pojazdu.

– Poruszanie się kilkudziecięciotonowym tirem po polskich, często bardzo wąskich drogach to prawdziwa sztuka, wymagająca największych umiejętności i zdolności planowania. Nasza nawigacja VORDON 7” Truck ułatwia wybór trasy odpowiedniej dla ciężarówek, nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie, została też wyposażona w dodatkowe funkcje, pomocne podczas manewrowania w niebezpiecznych miejscach – mówi Rafał Stasiak, dyrektor ds. marketingu w firmie VORDON.

Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w Bluetooth, które pozwala na wykorzystanie go jako zestawu głośnomówiącego oraz odtwarzacz MP3, gniazdo kard SD, gniazdo AV-IN.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!