Nietypowy duet w kalendarzu Grupy Wróbel

29 listopada 2018, 12:29

Grupa Wróbel przygotowała na nadchodzący rok kalendarz. Obok Actrosa, flagowego modelu Mercedes-Benz Truck, główną bohaterką zdjęć jest Miss Polski – Kamila Świerc.

Kamila Świerc, studentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku komunikacja wizerunkowa, swoją przygodę z Miss Polski rozpoczęła od startu w regionalnym konkursie organizowanym w Opolu. Rok 2018 był więc dla najpiękniejszej kobiety w naszym kraju niezwykle udany, ale też bardzo pracowity.

Przygotowując kalendarz na nadchodzący 2019 rok Grupa Wróbel chciała pochwalić się tegorocznymi wyróżnieniami branżowymi m.in. nagrodą Mercedes-Benz za najwyższy w Polsce poziom zaawansowania technicznego, wiedzy i profesjonalizmu pracowników technicznych warsztatu, debiut na liście TOP 50 – grono 50 największych firm dealerskich w Polsce, Brylant Polskiej Gospodarki 2017. Wyróżnieniami może się też pochwalić Actros, flagowy model Mercedes-Benz Trucks, który podczas 14. Międzynarodowego Zlotu Master Truck Show 2018, uzyskał najwyższe uznanie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Krakus, 4 grudnia 2018, 20:48 0 -1

Za bardzo ubrana :(

Odpowiedz