Gala Ambasadorów marki KÖGEL 2018

, 10 grudnia 2018, 13:31

Program ambasadorski marki KÖGEL wpisał się na stałe do kalendarza jako jedno z ważniejszych wydarzeń w Grupie DBK. Gala Ambasadorów odbyła się po raz trzeci i w tegorocznej edycji firma Kogel ogłosiła 7 nowych Ambasadorów.

III edycja Gali Ambasadorów marki Koegel odbyła się 22 listopada w Zamku Gniew, gdzie gościliśmy tegorocznych Ambasadorów oraz firmy, który zdobyły to wyróżnienie w ubiegłych latach. W tym roku do grona przewoźników, którzy stawiają na markę Kogel w swoich flotach, dołączyło 7 kolejnych Ambasadorów, a 2-óch zeszłorocznych otrzymało tytuł „Złotego Ambasadora” za szczególne zaangażowanie w promocję marki Kogel.

– Za nami trzecia Gala Ambasadorów Marki Koegel i już dziś możemy powiedzieć, że z pewnością nieostatnia. Ideą naszego programu jest wyróżnienie firm, które budują swoje floty i tym samym przedsiębiorstwa, wybierając naczepy marki Koegel  – opowiada Jacek Portalski, wiceprezes Eurotrailer Sp. z o.o., generalnego importera naczep KÖGEL w Polsce. – Na corocznej Gali spotykamy się, aby wyróżnić naszych klientów i przede wszystkim podziękować im za to, że wspólnie możemy budować branżę transportową w Polsce.

Na obecną chwilę w Programie Ambasadorskim Marki Kogel bierze udział 25 firm transportowych, które współpracują z Grupą DBK.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!