Zlot Truck Show już za niespełna miesiąc

29 kwietnia 2019, 12:03

Przed nami 3. edycja zlotu Truck Show, czyli wystawy nietypowych ciężarówek połączonej z atrakcjami dla osób z branży transportowej oraz ich rodzin. Co tym razem przygotują  organizatorzy?

Atrakcje zlotu Truck Show

Organizatorem zlotu jest gdyńska spółka 3 STREFA. Tytularnym sponsorem wydarzenia została natomiast firma Kulczyk z Gdańska. Podczas zlotu będzie można zobaczyć najpiękniejsze ciężarówki oraz spotkać gości specjalnych, m.in. światowego formatu DJów: DJ Hazel, DJ Mattys oraz DJ Maxgold, Mareczka z programu “Złomowisko”, Iwonę Blecharczyk, Miszę, Cezarego Kopiczko oraz Adriana Truckera Pakera.

Na terenie zlotu będzie znajdować się strefa Truck Show Dzieciom, gdzie zbierane będą środki na remont pomieszczeń przydzielonych fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, mieszczących się w Starogardzie Gdańskim. Fundacja niesie pomoc w obrębie całego województwa pomorskiego. Podczas zlotu nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, między innymi lunaparku i konkursów z nagrodami. Odbędą się także pokazy: oklejania samochodu ciężarowego czy wulkanizacji. Ciekawostką będą zajęcia sportowo-rekreacyjne, w tym zawody w siłowaniu na rękę.

W ubiegłym roku na zlot przybyło 150 aut ciężarowych, a imprezę odwiedziło łącznie  ok. 7 tysięcy osób. Organizatorzy zapowiadają, że w tym roku pojazdów będzie więcej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-26 maja 2019 r. w Nowym Stawie.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Rex-on, 29 maja 2019, 13:48 0 0

Masakra.W sobote popołudniu już nie było biletów do wejścia.Przechaliśmy 100km i musieliśmy wracać.Organizacją imprezy niezadowalajaca...

Odpowiedz