Nowe opony Goodyear Vector 4Seasons Cargo

18 lutego 2019, 8:41

Goodyear wprowadza na rynek nowy produkt dedykowany dla lekkich aut dostawczych. Vector 4Seasons Cargo to wydajna paliwowo, całoroczna opona, która oferuje lepsze osiągi i wydłużone przebiegi w porównaniu z poprzednim modelem.

Vector 4Seasons Cargo wyróżnia się krótszą drogą hamowania, poprawioną stabilnością i lepszymi właściwościami prowadzenia. Dzięki temu kierowcy mogą czuć się pewnej, zarówno na suchych jak i mokrych drogach. Lekkie auta dostawcze wyposażone w nowe ogumienie Goodyear to możliwość większych oszczędności dla kierowców i menedżerów flot. Nowe opony osiągają dłuższe przebiegi niż poprzedni model, a przy tym są efektywne paliwowo dzięki zmniejszonym oporom toczenia. Ponadto wybór Vector 4Seasons Cargo pozwala wyeliminować koszty związane z sezonową wymianą opon.

Vector 4Seasons Cargo to odpowiedź Goodyear na szybko rozwijający się rynek lekkich aut dostawczych w Europie i Rosji, który pod względem wzrostu wyprzedza segment pasażerski. W 2013 roku lekkie auta dostawcze stanowiły 10,5% parku maszynowego. Dziś odsetek ten wzrósł do 10,8%, a do 2023 roku będzie stanowić nie mniej niż 10,9% łącznego parku maszynowego.

Nowa opona poszerza ofertę produktową Goodyear dla lekkich aut dostawczych, do której należą: EfficientGrip jako propozycja na lato, Cargo UltraGrip 2 na sezon zimowy.

Vector 4Seasons Cargo jest następczynią całorocznej opony Cargo Vector 2. W porównaniu do poprzedniczki osiąga krótszą drogę hamownia, zarówno na suchych jak i mokrych drogach, a ponadto wykazuje lepsze parametry prowadzenia na zaśnieżonych i oblodzonych nawierzchniach.

Nowe opony Vector 4Seasons Cargo są dostępne w 16 rozmiarach, o szerokości od 185 do 235, profilu od 80 do 65 i średnicy obręczy 14”, 15” i 16”.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!