Iveco Daily internetowym samochodem roku 2018

1 marca 2019, 14:21

Serwis Otomoto, we współpracy z Instytutem Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar, opublikował Raport, w którym przedstawił wyniki popularności samochodów w 2018 roku.

Iveco Poland otrzymało nagrodę Internetowego Samochodu Roku 2018 dla modelu Daily. Nagroda powędrowała do marki Iveco w kategorii najczęściej wyszukiwane auto nowe dostawcze do 3,5 tony. Tegoroczny finał ósmej edycji rankingu odbył 27 lutego 2019 r. w Łomiankach k. Warszawy, w “Stacji Klasyki” Centrum Motoryzacji Klasycznej.

Raport, przygotowany przez Otomoto, powstaje w oparciu o zebrane roczne dane wyszukań pojazdów. Analiza pozwala na określenie, które marki oraz modele są najbardziej pożądane wśród potencjalnych klientów odwiedzających serwis Otomoto. Ranking prowadzony jest w kilku kategoriach: pojazdy osobowe nowe, używane, pojazdy dostawcze do 3,5 tony, pojazdy ciężarowe powyżej 3,5 tony, pojazdy rolnicze i budowlane. Nowością w 2018 roku była kategoria klasycznych polskich samochodów.

Jak wynika z Raportu, najpopularniejszym Iveco Daily jest pojazd w kolorze białym (58,86%), z silnikiem o pojemności 2 998 cm3 (44,25%).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!