Sebastian Volbert dyrektorem nowego stanowiska w Kögel

5 marca 2019, 13:35

Sebastian Volbert został niedawno powołany na stanowisko „Head of Kögel Financial Services”. Producent naczep z Burtenbach utworzył to nowe stanowisko, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku i przyczynić się do jej ekspansji na rynku międzynarodowym.

W przyszłości firma Kögel skoncentruje się na całkowicie nowej koncepcji finansowania, leasingu i zakupu ratalnego, pojazdów Kögel. 50-letni dyrektor ma krok po kroku rozszerzyć zakres wspomnianych usług. Sebastian Volbert będzie dostępny dla klientów firmy Kögel z całej Europy we wszystkich kwestiach związanych z finansami. Jego bezpośrednim przełożonym będzie dyrektor zarządzający firmą Kögel – Josef Warmeling.

Poza leasingiem, w sektorze komercyjnym powszechne są różne formy finansowania i rodzaje kredytów na zakup produktów. Ich struktura w Kögel Trailer GmbH i ich rozwój w całej Europie jest zadaniem nowego dyrektora na stanowisku „Head of Kögel Financial Services”.

Zatrudniając Sebastiana Volberta firma Kögel zyskała człowieka z doświadczeniem w dziedzinie finansowania sprzedaży oraz w branży pojazdów użytkowych. Przed dołączeniem do firmy Kögel, pracował w dziale finansowania dużego producenta samochodów ciężarowych i autobusów, gdzie pracował w międzynarodowym dziale zarządzania kluczowymi klientami. Wcześniej Sebastian Volbert kierował działem sprzedaży maszyn transportowych, budowlanych i rolniczych w międzynarodowej firmie leasingowej, do której przeszedł z niemieckiej firmy produkującej naczepy, nadwozia i przyczepy. Sebastian Volbert pełnił tam funkcję kierownika ds. finansowania sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej oraz finansowania projektów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!