„Gazela Biznesu” dla firmy DRABPOL

7 marca 2019, 9:13

Po raz kolejny firma DRABPOL znalazła się w gronie laureatów ogólnopolskiego rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw – otrzymała tytuł Gazeli Biznesu.

Gazele Biznesu to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, mające na celu promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. W Polsce ranking sporządza „Puls Biznesu” wraz z jedną z największych polskich wywiadowni gospodarczych Coface Polska.

W każdej edycji rankingu badane są wyniki firm za pełne trzy poprzedzające lata. W edycji 2018 przeanalizowane zostały wyniki za lata 2015-2016-2017. O tytuł Gazeli Biznesu 2018 mogły ubiegać się firmy, które spełniły zakładane kryteria – podczas minionych trzech lat zanotowały stały wzrost przychodów ze sprzedaży i ani razu nie odnotowały straty. O zakwalifikowaniu się do rankingu decyduje także przejrzystość działania, przejawiającą się publikowaniem własnych wyników finansowych. Firmy otrzymujące tytuł „Gazeli Biznesu” muszą cechować się jeszcze nieskazitelną reputacją oraz uczciwością wobec kontrahentów, pracowników, a także skarbu państwa.

DRABPOL, otrzymując tytuł „Gazela Biznesu”, odnotował w 2018 r. ponad 160 procentowy wzrost przychodów w porównaniu do roku 2017.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!