Rekordowe wyniki Feber 

13 marca 2019, 9:24

Sieradzka fabryka pojazdów Feber Sp. z o.o. Grupa Inter Cars zanotowała rekordowy rok pod względem liczby wyprodukowanych pojazdów. Mury zakładu opuściło łącznie 480 pojazdów, z czego 347 sztuk trafiło na rynek polski, a 133 sztuki na eksport.

Daje to ponad 6% wzrost produkcji względem roku 2017. Efektem rekordowej produkcji jest również najlepszy w historii spółki obrót, który przekroczył 82 mln złotych. Ilość wyprodukowanych pojazdów, a co za tym idzie także obrót, mogły być jeszcze większe, gdyby nie sierpniowy pożar lakierni, przez który mocno skomplikowany został proces lakierowania pojazdów.

Rok 2018 to również nowe produkty, takie jak naczepa V-body – stalowy half-pipe z muldą poszerzaną ku tyłowi, naczepa z ruchomą podłogą Feber-Legras z nachodzącymi panelami, dająca możliwość transportu najbardziej sypkich materiałów, takich jak np. rzepak, naczepa ze skrzynią ze stali kwasoodpornej oraz nowe rozwiązania techniczne m.in. system ruchomych grodzi w naczepach z wydmuchem czy tylni zderzak podnoszony pneumatycznie.

W roku 2019, w którym firma będzie obchodziła swoje 15-lecie, Feber chce zwiększyć sprzedaż szczególnie w segmencie pojazdów z ruchomą podłogą. Wciąż pracuje nad nowościami, o nich jednak będzie można się więcej dowiedzieć w niedalekiej przyszłości.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!