Inauguracja sklepu internetowego firmy winkler w Polsce

, 3 kwietnia 2019, 16:02

Sklep online firmy winkler jest już dostępny również po polsku. Na stronie internetowej firma oferuje polskim klientom całodobowy dostęp do kompletnego asortymentu do pojazdów użytkowych i wyposażenia warsztatów. 

Sklep internetowy umożliwia przeglądanie lub szybkie wyszukiwanie potrzebnych części.  Zamawiane często produkty można zapisywać na listach zakupów, które mogą być przypisane na przykład do konkretnego pojazdu. Funkcja porównywania produktów umożliwia zestawienie właściwości różnych produktów. Strony z produktami zawierają szczegółowe informacje na temat poszczególnych produktów, np. wymiary, rysunki techniczne, instrukcje montażu, zamienniki lub akcesoria i wersje dla strony przeciwnej. Produkty są zobrazowane na dużych zdjęciach i możliwe jest dodatkowe powiększanie detali.

Szczegółowy widok produktów ułatwia właściwą identyfikację części zamiennej. Sklep posiada intuicyjną obsługę, a układ strony jest dostosowany również do ekranów urządzeń mobilnych.

Wyszukiwanie części

Funkcja odnajdywania umożliwia wyszukiwanie nazw konkretnych produktów, numerów katalogowych lub numerów porównawczych, również w połączeniu z właściwościami.  Zamówienia są realizowane w ciągu 24 godzin.

Sklep online firmy winkler jest dostępny na stronie www.winkler.com.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!