Naczepomania 2019: znamy datę największej imprezy naczepowej

, 22 kwietnia 2019, 8:00

Drugi raz z rzędu łódzka Atlas Arena będzie gościć największą naczepową imprezę w Polsce. Znamy już datę oraz wstępny plan wydarzenia.

Co? Gdzie? Kiedy?

Naczepomania to wystawa przeznaczona zarówno dla producentów, jak i dystrybutorów pojazdów ciężarowych – przede wszystkim wszelkiego rodzaju naczep i przyczep, ale także ciągników. Jej sporą część stanowi również część targowa ze stoiskami dostawców komponentów, akcesoriów i usług związanych z szeroko rozumianą branżą transportową. Naczepomania to idealne miejsce do branżowych spotkań, podczas których przekazywane będą informacje na temat nowości produktowych, nowych technologii i wiedzy technicznej. A to wszystko w samym centrum Polski.

Tegoroczna edycja Naczepomanii odbędzie się w sobotę – 8 czerwca, w godzinach 10.00 – 23.00 na terenie Atlas Areny w Łodzi.

Dla kogo jest Naczepomania 2019?

Organizatorzy zapraszają osoby zawodowo związane z branżą pojazdów ciężarowych, oraz sympatyków i pasjonatów transportu wraz z rodzinami. W tym roku wejście jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Ponadto, do końca kwietnia, dla wystawców przewidziano atrakcyjne rabaty.

Atrakcje imprezy

Oprócz bogatej sceny branżowej, nowy organizator wystawy obiecuje również ciekawą oprawę rozrywkową i jeszcze więcej atrakcji niż przed rokiem. W programie dnia znajdą się widowiskowe pokazy Monster Truck z możliwością odbycia niecodziennych przejażdżek, symulator jazdy samochodem ciężarowym czy liczne konkursy organizowane przez polskich Strongmanów. Biesiadę wieczorną uświetni koncert znanej z programu „Mam Talent” grupy Me Myself and I, która tworzy muzykę bez użycia instrumentów muzycznych oraz after party z DJ’em pod gwiazdami. Całość poprowadzi znany komentator F1, Andrzej Borowczyk.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.naczepomania.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Pawel - DBS Tyre whole sale, 24 kwietnia 2019, 8:24 0 0

Czy będą na tym wydarzeniu również firmy z branży oponiarskiej?
Jeśli tak to proszę o kontakt.

Pozdrawiam, Pawel.
DBS TYREWHOLESALE
sales@dbstyrewholesale.com

Odpowiedz