Sklep.scania.pl w nowej odsłonie

, 6 czerwca 2019, 15:22

Internetowy sklep Scania jest jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Witryna w nowej odsłonie działa od czerwca br. Oprócz gadżetów, ubrań i części Scania można w nim zamówić usługę serwisową w jednym z serwisów Scania w Polsce.

Sklep.scania.pl ma zmodernizowany layout, spójny z wyglądem pozostałych stron Scania.

– Nowa odsłona internetowego sklepu Scania jest bardziej nowoczesna, przejrzysta i funkcjonalna. Poprawiono w niej układ treści, dzięki czemu witryna jest bardziej przyjazna dla użytkownika. Zmiany zostały przygotowane z myślą o wygodzie klientów, dlatego mamy nadzieję, że najnowsza odsłona sklepu Scania przypadnie im do gustu – komentuje Adriana Konarzewska, koordynator projektu ds. sklepu internetowego Scania Polska S.A.

Klienci Scania mogą zakupić poprzez sklep internetowy najpopularniejsze części zamienne, akcesoria samochodowe oraz ubrania i upominki z kolekcji Scania Truck Gear. Nowa strona to również platforma, z wykorzystaniem której klienci firmy mogą za pomocą formularzy umawiać się na wizyty w wybranych warsztatach Scania w Polsce. Obecnie wizyty można zamawiać w 22 warsztatach.

Nowy sklep Scania jest dostępny również na urządzeniach mobilnych takich, jak telefony oraz tablety.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!