Targi Autos Truck Day już w najbliższy piątek

, 10 czerwca 2019, 13:30

Nowa lokalizacja, większa przestrzeń, większa liczba wystawców. Targi Autos Truck Day rozwijają się i rosną w siłę. Impreza jednego z największych dystrybutorów części do pojazdów ciężarowych w Polsce odbędzie się już w najbliższy piątek.

Po rocznej przerwie do kalendarza wydarzeń w branży ciężarowej powróciły targi Autos Truck Day. Tym razem po raz pierwszy odbędą się nie w siedzibie firmy w Solcu Kujawskim, lecz w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Oznacza to, że zwiększy się przestrzeń ekspozycyjna, w wydarzeniu weźmie udział także o około połowę więcej wystawców niż do tej pory. Ich listę można znaleźć tutaj.

Podczas VIII edycji Autos Truck Day zaprezentowana zostanie szeroka oferta dostawców, których asortyment jest dostępny w sieci Autos, w tym wyposażenie warsztatowe. Poza rozbudowaną częścią targową ATD to również szkolenia (zobacz plan) i integracja, atrakcje dla zwiedzających, konkurs Loteriada, a na zakończenie tradycyjnie część artystyczna zwieńczona koncertem. Jako pierwsi na scenie pojawią się Katarzyna Pakosińska i Mirosław Zbrojewicz w spektaklu „Małżeński Rajd Dakar”, a muzyczną gwiazdą wieczoru będzie zespół IRA, który w tym roku obchodzi 30-lecie pracy artystycznej.

Targi Autos Truck Day odbędą się w piątek, 14 czerwca 2019 r. w Bydgoszczy. Szczegóły można znaleźć na dedykowanej imprezie stronie: https://targi.autos.pl/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!