Odświeżona oferta zestawów klocków hamulcowych all-in-one box od Valeo

1 lipca 2019, 23:35

Twoi klienci mają różne samochody i różne nawyki – Valeo ma rozwiązania dla każdego z nich. OptiPACK™ – zestawy klocków hamulcowych typu all-in-one box, uznane w 2018 r. przez europejskich klientów za najlepsze w kategorii stosunek jakości do ceny*. Dostępne są dla pojazdów ciężarowych, przyczep, autobusów i autokarów. Jeden produkt spełnia wszystkie wymagania w zakresie hamowania. Co więcej…

Zestawy klocków hamulcowych OptiPACK™ – wygoda

Valeo Service jest wiodącym specjalistą w dziedzinie układów hamowania od 1923 r. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy całkowicie odświeżamy i rozszerzamy ofertę zestawów klocków typu all-in-one box, które zawierają komplety klocków hamulcowych oraz wszelkie akcesoria niezbędne do ich wymiany.

Teraz jeden produkt – Valeo OptiPACK™ – pokrywa 78 różnych aplikacji pojazdów ciężarowych i naczep lub około 95% europejskiego parku pojazdów ciężarowych i naczep. W naszej ofercie znajdziesz 15 nowości, w tym między innymi:

  • 882281 do Mercedesa MP4 (2011) / WVA 29246 29247 29346 29347 / Knorr SM7, przednie, wersja bez patentu
  • 882282 do Mercedesa MP4 (2011) / WVA 29244 29245 / Knorr SL7, tylne, wersja bez patentu
  • 882286 do Scanii S-Series (2016) / WVA 29332 / Meritor , przód i tył
  • 882253 do przyczepy BPW TSB 4309 TSB 3709 / WVA 29228, tył
  • 882277 do przyczepy SAF Haldex DB22 LT / VWA 29274, tył

To również jakość dzięki wiodącym w branży właściwościom klocków hamulcowych

Valeo OptiPACK™ to efekt lat doświadczenia oraz europejskiej jakości na rynku wtórnym części do pojazdów ciężarowych. Klocki OptiPACK™ przewyższające jakością wymogi homologacji ECE R90 są wyposażone w tylną stalową płytkę zapewniającą idealne dopasowanie zacisku oraz łatwość identyfikacji.

Podkład izolacyjny gwarantuje wysoką wydajność cieplną oraz rozprowadzanie ciepła, a wysokiej jakości materiał cierny zapewnia niezawodne i stabilne hamowanie.

 

Charakterystyka Parametry i zalety
1 Tylna stalowa płytka Ochrona przed korozją
Łatwość identyfikacji: homologacja ECE-R90 + numer VWA + numer partii produkcyjnej + referencja Valeo
Idealne dopasowanie do zacisku
2 Mechaniczny system utrzymania klocka Metalowa siatka stanowi doskonałej jakości rozwiązanie mocujące pozwalające uniknąć ścinania klocków niezależnie od warunków użytkowania oraz temperatury
3 Warstwa klejąca Wraz z systemem utrzymania klocka zapewnia trwałe połączenie materiału ciernego z tylną płytką
4 Warstwa izolacyjna Zapewnia wysoką wytrzymałość cieplną oraz rozpraszanie ciepła
5 Materiał cierny Wysokiej jakości materiał cierny gwarantuje skuteczne i stabilne hamowanie nawet w ekstremalnych warunkach
6 Rowek do usuwania zanieczyszczeń Funkcja usuwania pyłu hamulcowego
Ciche hamowanie
Zapewnienie elastyczności klocka

Klocki hamulcowe OptiPACK™ są dostarczane w zafoliowanych pudełkach składających się z pięciu warstw kartonu, aby zapewnić im bezpieczny transport, jak również doskonałe warunki przechowywania.

By ułatwić codzienną pracę warsztatów Valeo umieściło w katalogu czytelne schematy każdej z referencji z wyszczególnieniem jej części składowych, umożliwiając użytkownikom zapoznanie się z indywidualnymi specyfikacjami poszczególnych produktów. Wydajność i oszczędność czasu gwarantowana.

Wsparcie Valeo nie kończy się tutaj. Dbamy o potrzeby naszych klientów i dostarczamy najlepszej jakości wsparcie, jak np.:

  • Ulepszona widoczność i łatwość wyszukiwania w katalogu Tecdoc®
  • Telefoniczne wsparcie techniczne udzielające szybkich, profesjonalnych porad w odniesieniu do przejść na numery OE i WVA, wymogów aplikacji i montażu
  • Szkolenia techniczne i promocja z udziałem naszych profesjonalnych szkoleniowców posiadających wiedzę o rynku wtórnym.

Po więcej informacji nt. OptiPACK™ oraz pełnej oferty zestawów klocków hamulcowych zapraszamy do odwiedzenia strony.

* Badanie grupy MV2 wśród europejskich klientów / kwiecień 2018

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!