Zlot kierowców i otwarcie Portu Kopytkowo

2 lipca 2019, 10:15

W najbliższy weekend, w dniach 6-7 lipca odbędzie się oficjalne otwarcie Portu Kopytkowo – strefy przyjaznej wszystkim podróżującym przemierzającym trasę Warszawa – Łódź – Gdańsk. 

Partnerem wydarzenia jest Grupa Wróbel – dealer marki Mercedes-Benz, prowadzący m.in. sprzedaż samochodów ciężarowych na terenie woj. pomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego oraz opolskiego.

Port Kopytkowo to jedno z nielicznych w Polsce miejsc, które w tak kompleksowy sposób traktuje „przerwę na trasie”. Na terenie Portu Kopytkowo znajduje się hotel, SPA, 3 restauracje, plaża, boisko, siłownia na zewnątrz, prysznice i pralnia, a także rozbudowaną strefę obsługi samochodów, w tym stację paliw, myjnię TIR, serwis CB i NAV czy ładowarki pojazdów elektrycznych. Całość zlokalizowana przy drodze A1 i DW91, na trasie Warszawa – Łódź – Gdańsk.

Otwarcie Portu Kopytkowo zostało połączone z corocznym festynem odbywającym się w gminie Smętowo Graniczne oraz ze zlotem kierowców samochodów ciężarowych, w którym udział zapowiedziało około 400 pojazdów oraz firmy z branży TSL. Swoją obecność potwierdził również przedstawiciel marki Mercedes-Benz, Grupa Wróbel, która podczas imprezy zaprezentuje najnowszą odsłonę flagowego modelu transportu dalekobieżnego – Nowego Actrosa oraz flotę samochodów użytkowych do 3,5 tony – Nową Klasę V, Klasę X oraz Sprintera.

Dla wszystkich przejeżdżających oraz tych, którzy wiedzą, że będą w pobliżu Gmina Smętowo i Port Kopytkowo przygotowali dwa dni pełne zabawy, pozytywnej energii oraz działań mających na celu propagowanie bezpiecznej jazdy oraz poznania pracy zawodowego kierowcy. Wśród atrakcji zaplanowanych przez organizatorów imprezy znajdą się koncerty na żywo, występ kabaretu Łowcy.B oraz wiele innych niespodzianek. Z pewnością dużą uwagę przyciągnie także konkurs zręcznościowy, przewidziany dla wszystkich przybyłych uczestników zlotu samochodów, który wyłoni najbardziej precyzyjnego kierowcę Actrosa. Dzięki ekspertom Grupy Wróbel z oddziału w Straszynie będzie można poznać, a nawet usiąść za kierownicą nowego ciężarowego Mercedesa, odbyć szybką partyjkę gry planszowej Chińczyk, a nawet zrobić sobie tatuaż.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Mariusz, 8 lipca 2019, 14:58 0 0

Zapowiedziało 400 przyjechało 40 . Swoją drogą mówić można wszystko. A to tylko świadczy o rzetelności organizatora.

Odpowiedz