Cairo.B2B z możliwością wyszukiwania po numerze VIN

3 lipca 2019, 13:46

CAIRO-soft udostępnił nową funkcjonalność w katalogu zamówieniowym cairo.B2B WEBTERMINAL – dobór części zamiennych poprzez numer VIN na podstawie danych Laximo.

Jak to działa?

W katalogu zamówieniowym cairo.B2B WEBTERMINAL zaimplementowany został mechanizm, który pozwala precyzyjnie określić pojazd, jego wyposażenie oraz wyszukać pasujące do niego części według unikatowego numeru identyfikacyjnego pojazdu – VIN (z ang. Vehicle Identification Number). System udostępnia czytelne graficzne schematy budowy podzespołów pojazdu (przykładowy widok schematu poniżej) oraz szczegółowe informacje o częściach zastosowanych w konkretnym egzemplarzu pojazdu.

Jakie są korzyści płynące z wyszukiwania wg numeru VIN?

Dzięki dokładnej identyfikacji pojazdu na podstawie numeru VIN zyskujemy nowe możliwości precyzyjnego i bezbłędnego doboru części, co w efekcie wpływa na ograniczenie liczby zwrotów. To z kolei bezpośrednio przekłada się na oszczędności w sferze obsługi transportowo-logistycznej firmy. Każda hurtownia, sklep czy warsztat samochodowy korzystający z katalogu zamówieniowego cairo.B2B WEBTERMINAL, dzięki tej funkcjonalności uzyska dostęp do pewnej informacji dostarczanej przez specjalistyczną bazę danych Laximo. Jest to wydajna metoda wyszukiwania części zamiennych na podstawie kodu OE. Baza ta jest uzupełnieniem danych TECDOC i dzięki niej wyszukiwanie podzespołów oraz dobór ich do konkretnego modelu samochodu staje się szybkie i proste.

Więcej szczegółów na stronie www.cairo.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!