Konkurs Wzorowy Kierowca na Master Truck

12 lipca 2019, 13:01

Firma LONTEX zaprasza reprezentantów firm transportowych do wzięcia udziału w konkursie „Wzorowy Kierowca 2019”. Konkurs jest przeznaczony dla kierowców zawodowych, zainteresowanych tematyką prawidłowego stosowania przepisów dotyczących norm czasu pracy.

Celem konkursu jest propagowanie wiedzy oraz umiejętności w zakresie stosowania przepisów oraz obsługi tachografów cyfrowych, co może przełożyć się na oszczędności przedsiębiorstw transportowych wynikających z braku kar za powstałe wykroczenia.

Konkurs polega na indywidualnej analizie danych zarejestrowanych na karcie kierowcy (z okresu 1 roku). Podczas analizy danych nasz ekspert wskaże wykryte nieprawidłowości, omówi przyczynę, skutki oraz prawidłową procedurę postępowania. Kierowcy z najmniejszą liczbą naruszeń zostaną nagrodzeni.

Nagrody:

  • Przejazd Lamborghini Gallardo
  • Kurs doskonalenia techniki jazdy kat. B
  • Klucz przekładniowy TEKSON

Zgłoszenia uczestnictwa w konkursie można dokonać na dwa sposoby:

  • Podczas zlotu ciężarówek „Master Truck 2019” w Polskiej Nowej Wsi k/Opola, w dniach od 19 lipca godz. 10:00 do 20 lipca godz. 15:00 (na stoisku LONTEX),
  • Poprzez przesłanie Zgłoszenia wraz z odczytem danych z karty kierowcy w formacie DDD (odczyt z dnia zgłoszenia). Zgłoszenie należy przesłać pocztą elektroniczną przed dniem 19 lipca 2019 r. na adres szkolenia@lontex.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!