Nowa autoryzacja ZF dla Q-Service Truck

15 lipca 2019, 13:04

Od pierwszych miesięcy 2019 roku spółka Q-Service Truck z Czosnowa dysponuje rozszerzoną autoryzacją ZF o automatyczne skrzynie biegów do pojazdów ciężarowych z rodziny ECOMAT. Są to skrzynie produkowane od lat 90., typowo automatyczne, montowane w aplikacjach specjalnych, czyli śmieciarkach, pojazdach leśnych, pojazdach asenizacyjnych, wojskowych itp.

Do tej pory autoryzacja dla serwisu Q-Service Truck obejmowała skrzynie manualne i zautomatyzowane ciężarowe. W 2018 roku sieć otrzymała autoryzację na skrzynie automatyczne do samochodów osobowych i teraz, na skrzynie automatyczne do samochodów ciężarowych z serii ECOMAT. Warsztat w Czosnowie posiada pełne portfolio możliwości naprawy tych skrzyń, wraz ze stanowiskiem testowania.

ZF kładzie duży nacisk na rozwój skrzyń automatycznych do pojazdów ciężarowych i autobusów, zaznaczając, że to core business firmy i jedna z gałęzi, w której planuje się dynamiczny rozwój. Przyjęta przez Q Service Truck w 2013 roku strategia zakładała zdobycie podstawowych autoryzacji i stopniowe rozszerzanie ich o kolejne tak, żeby wynieść serwis na wyższy poziom. W niedalekiej przyszłości sieć chciałaby uzyskać autoryzacje na autobusy miejskie, pojazdy budowlane czy z segmentu agro.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!