Master Truck Show 2019 już w najbliższy weekend – zapowiedź

15 lipca 2019, 13:47

Już za kilka dni odbędzie się kolejna, 15. już edycja zlotu pojazdów ciężarowych Master Truck Show. Będzie można na niej spotkać zarówno najpiękniejsze tuningowane pojazdy jak i rynkowe nowości.

Master Truck od lat uchodzi za jedno z najciekawszych wydarzeń w branży ciężarowej w naszej części Europy. Co roku zlot odwiedzają tysiące kierowców oraz pasjonatów transportu wraz z rodzinami. W tym roku, oprócz podziwiania najpiękniejszych ciężarówek z całego świata będzie można wziąć udział także w innego typu atrakcjach, jak np. Wrak Race, czyli wyścigi starych i wysłużonych samochodów, dla których uszkodzenia czy usterki nie są już dużym problemem. Podziwiać będzie można także drift pojazdem ciężarowym. Coś dla siebie, jak zwykle znajdą także osoby interesujące się oldtimerami, motocyklami czy sprzętem off-roadowym. Odbędą się także popisy kaskaderskie na motocyklach. Mnóstwo atrakcji oraz konkursów dla kierowców i ich rodzin zorganizują partnerzy zlotu.

Na zlocie nie zabraknie także części merytorycznej. Okazją do spotkania ze znawcami tematyki przewoźniczej będzie zorganizowana wspólnie z Polską Unią Transportu konferencja dla transportowców obecnych na imprezie. W jej trakcie omówione zostaną ważne i ważkie tematy. Wystąpią znane osobistości oraz eksperci z branży, z którymi będzie można porozmawiać i zadać pytania. Konferencja odbędzie się w piątek o godz. 12:00.
W strefie targowej swoje stoiska wystawią firmy z branży ciężarowej. Będzie się można zapoznać z rynkowymi nowościami oraz trendami w transporcie.

Master Truck Show wspiera także pozytywne inicjatywy, zwłaszcza kiedy w grę wchodzi los najmłodszych, którym życie nie daje zbyt wielu powodów do uśmiechu. Podczas tegorocznego zlotu odbędzie się kolejna odsłona akcji Kierowcy Dzieciom, podczas której każdy z uczestników może mieć swój wkład w pomaganie. Kierowcy organizujący akcję będą zbierać plastikowe nakrętki z butelek z przeznaczeniem na zakup prezentów dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka oraz dofinansowanie ich wycieczki do Rovaniemi (Finlandia).

O dobry nastrój uczestników zlotu zadbają oczywiście zespoły muzyczne. Tym razem koncertować będą m.in. takie grupy jak: Ikarus Feel, Dj Jadzia, Electric Cowboys, Gang Marcela, V 220 Band czy Blueberryhill Band.

Na stałe związany z imprezą jest także konkurs, w którym wyłaniane są najpiękniejsze i najlepsze ciężarówki w kilku kategoriach. Tradycyjnie swojego faworyta będzie wybierać publiczność – każdy otrzyma kartę do głosowania wraz z biletem na zlot. Bilety w tym roku kosztują 30 zł – jeden bilet uprawnia do wstępu przez jeden dzień.

15. edycja Master Truck Show odbędzie się w dniach 19-21 lipca 2019 r. w Polskiej Nowej Wsi k. Opola. Dokładny program imprezy można znaleźć na stronie organizatora: http://naosi.pl/ oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/MasterTruck/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!