Alternatory i rozruszniki PRESTOLITE ELECTRIC

22 lipca 2019, 23:39

W ofercie Inter Cars S.A. znajduje się ponad 140 referencji marki Prestolite Electric. Są to alternatory i rozruszniki do pojazdów osobowych i ciężarowych. Ich liczba jest sukcesywnie powiększana o nowe modele. Na tą chwilę Prestolite Electric oferuje dostępność i pokrycie gamą wyrobów 95% parku pojazdów ciężarowych.

Prestolite Electric oferuje wyroby własnej konstrukcji jako zamienniki OEM. Produkty Prestolite Electric wykorzystują rozwiązania techniczne poprawiające funkcjonalność i trwałość wyrobów.

Dobrym przykładem jest modyfikacja rozrusznika marki Denso. Zamiennik Prestolite Electric ma ulepszoną konstrukcję zacisku, eliminującą możliwość jego zerwania przy montażu, co było częstą przyczyną usterek produktów oryginalnych.

Po prawo – rozrusznik Denso, po lewo – rozrusznik Prestolite

Kolejny produkt, którego funkcjonalność została poprawiona to rozrusznik Bosch EV (231), gdzie zastosowano 4 satelity.

Po prawo – rozrusznik Bosch EV (231), po lewo – rozrusznik Prestolite

Przykładów ulepszonych rozwiązań można wymienić więcej. I tak na przykład w rozrusznikach rodziny M90R – zamienników rozruszników Mitsubishi 90P (M009T6) mających zastosowanie w takich pojazdach jak Renault, MAN, Scania, Volvo i wielu innych, Prestolite Electric Ltd., wprowadził wzmocnioną w porównaniu do oryginalnych wyrobów OE, konstrukcję zębnika i wałka, poprawiono profil zębnika w celu poprawy zazębienia zębnika rozrusznika z wieńcem koła zamachowego. Poprawiono również konstrukcję wyłącznika dla zapewnienia jak najlepszego zazębienia rozrusznika z kołem zamachowym.

Zmiany te istotnie wpływają na funkcjonalność jak i żywotność wyrobów.

Prestolite Electric oferuje również alternatory będące zamiennikami wyrobów BOSCH i Mitsubishi, stosując regulatory napięcia własnej konstrukcji. Są one w pełni zamienne pod względem montażowym i funkcjonalnym z oryginalnymi regulatorami, dzięki temu nie ma problemów z ich instalacją w pojazdach i komunikacją regulatora z ECU silnika.

Produkty są dostępne w bieżącej sprzedaży sieci Inter Cars S.A. oraz na stronie sklep.intercars.com.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!