Kögel zaprezentuje swoje portfolio na Comtrans 2019

31 lipca 2019, 11:24

Na tegorocznych targach Comtrans, które odbędą się w dniach 2–7 września 2019 r. w Moskwie pod hasłem „Innovations made for you! – Kögel NOVUM: Light & Strong” Kögel zaprezentuje m.in. naczepę generacji NOVUM, która otrzymała branżową nagrodę „Trailer Innovation 2019”.

Na stoisku targowym Kögel 360 w hali 13 w pawilonie 3 odwiedzający targi mogą spotkać model Kögel Cargo generacji NOVUM oraz wywrotkę wannową Kögel. Oprócz osi naczepowej Kögel – KTA, klienci firmy Kögel mogą oczekiwać również rozszerzonej oferty usług związanych z naczepami.

Główną atrakcją na stoisku targowym będzie nowa naczepa Kögel Cargo generacji NOVUM. Produkt firmy Kögel nadaje się do zastosowania w transporcie towarów na obszarze Europy Wschodniej. Kögel Cargo posiada również zoptymalizowaną ramę zewnętrzną i udoskonalone nadwozie. Kögel Cargo generacji NOVUM wyróżnia się także wyposażeniem standardowym, do którego zalicza się oś naczepowa Kögel – KTA oraz bardzo wysoki stopień indywidualizacji. Dzięki masie własnej od 5920 kilogramów w wyposażeniu podstawowym jest ona ekonomiczna podczas transportu.

Drugim eksponatem targowym będzie 3-osiowa wywrotka wannowa Kögel o pojemności 24 m³. Jest to wariant wyposażony w koryto z dnem o grubości czterech milimetrów z ulepszonej cieplnie stali Hardox 450, ściany boczne z odpornej na zużycie blachy aluminiowej o grubości pięciu milimetrów oraz w ścianę tylną wykonaną z tego samego materiału o grubości siedmiu milimetrów. Ta kombinacja stanowi optymalne rozwiązanie przeznaczone do codziennego transportu kruszywa, żwiru i różnego rodzaju materiałów sypkich. W porównaniu z wywrotką wannową firmy Kögel ze stalowymi ścianami bocznymi o grubości czterech milimetrów i stalową ścianą tylną również o grubości czterech milimetrów można dzięki nowym burtom i ścianie tylnej z aluminium zaoszczędzić do 430 kilogramów masy własnej.

Trzecim eksponatem na targach Comtrans będzie oś naczepowa Kögel – KTA. Jest ona montowana seryjnie w wielu modelach Kögel Cargo, Kögel Lightplus, Kögel Cool — PurFerro quality, Kögel Box i w różnych podwoziach. Niewymagająca wielu nakładów konserwacyjnych oś jest idealnie dopasowana do naczep Kögel.

Kolejne atrakcje stoiska targowego to rozszerzony zakres usług dotyczących naczep, takie jak finansowanie, pełny serwis, pomoc drogowaS i telematyka. Kögel Finance oferuje m.in. interesujące rozwiązania finansowe, które gwarantują płynność finansową, jak np. wynajem, zakup i leasing prezentowanych produktów zgodnie ze specjalnie stworzoną ofertą targową. Kolejne atrakcyjne oferty targowe obiecują działy Kögel Full Service i Kögel Telematics.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!