Bridgestone EMEA ogłasza zmiany w zarządzie

23 sierpnia 2019, 8:02

Bridgestone EMEA ogłosiło zmiany w strukturze organizacyjnej, które wejdą w życie 16 września 2019 r. Jest to kolejny etap modyfikacji struktury firmy, ogłoszony niedawno przez spółkę matkę, Bridgestone Corporation.

Kluczowe zmiany w Zarządzie wynikają z konieczności rozwoju usług Bridgestone w nowych obszarach takich jak obsługa flot, wzmocnienia kompleksowego łańcucha dostaw w coraz bardziej złożonym i cyfrowym środowisku produkcyjnym. Ponadto mają na celu zacieśnieniem współpracy między R&D a produkcją i wykorzystaniem zwiększonej cyfryzacji środowiska produkcji.

W ogłoszonych wcześniej oświadczeniach kierownictwa wyższego szczebla Bridgestone Corporation, do grona Global Head Office dodano kilka nowych stanowisk, a Bridgestone EMEA z przyjemnością informuje, że Paolo Ferrari, Executive Vice President i Executive Officer Bridgestone Corporation, CEO i President Bridgestone EMEA a także Chairman of the Board for Bridgestone Americas przejmie dodatkową odpowiedzialność jako G-Chief Digital Strategic Officer (G-CDSO). Ta nowa rola jest zbieżna z innymi rolami Paolo, w tym CEO EMEA.

Świat mobilności gwałtownie zmienia się pod wpływem takich trendów jak urbanizacja, zmiany klimatu i cyfryzacja, w wyniku czego my również szybko się zmieniamy. Jestem przekonany, że zmiany wprowadzane w kierownictwie BSEMEA pomogą nam przyspieszyć transformację z producenta opon klasy premium w lidera w dziedzinie rozwiązań z sektora mobilności i pomogą nam zintegrować działania – powiedział Paolo Ferrari.

Ponieważ nasza branża wpisuje się trend CASE (połączona, autonomiczna, współdzielona i zelektryfikowana), jestem dumny, że mogę przyczynić się do rozwoju Grupy Bridgestone poprzez wykorzystanie możliwość biznesowych jakie daje cyfryzacja oraz przewodzenie firmie i branży w świecie przyszłej mobilności – dodał Paolo Ferrari.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!