Wybrano „Pomorską Miss Scania 2019”

12 września 2019, 14:46

Fani ciężarówek odwiedzający tegoroczną edycję konkursu „Pomorska Miss Scania” mogli obejrzeć aż 70 wyjątkowych pojazdów. Nagrodę główną imprezy przyznano przedstawicielom firmy Repiński Transport i Spedycja za pojazd Scania „Le Mans”.


Zwycięski pojazd to Scania R450 z motywem kultowego, 24-godzinnego wyścigu „Le Mans” oraz filmu pod tym samym tytułem. Jury zachwycił nie tylko oryginalny projekt malowania, ale także kunsztowne wykończenie wnętrza kabiny.

Głosami gości odwiedzających imprezę nagroda „Pomorska Miss Scania Publiczności” trafiła do Kacpi Logistic za pojazd Scania S500 z malowaniem „Isle of Man”, nawiązującym do prestiżowych wyścigów motocyklowych rozgrywanych od 1907 r. na wyspie Man. Przyznany po raz pierwszy w tym roku tytuł „ Pomorska Miss V8” zdobył właściciel firmy Navigator Transport, za Scania S730 przeznaczony do transportu ponadgabarytowego. Ciągnik jest wizytówką firmy, co znalazło odzwierciedlenie w efektownych elementach wyposażenia na zewnątrz i w kabinie pojazdu.

„Nagrodę specjalną” przyznano przedstawicielom firmy Banucha za skrupulatnie dopracowany, trzyosiowy ciągnik z silnikiem V8, a „Nagrodę Dyrektora gdańskiego oddziału Scania” – przedstawicielom Wood-Land za Scania R500 do przewozu drewna. Ze względu na wysoki poziom tegorocznego konkursu, jury zdecydowało również o przyznaniu dyplomu wyróżnienia. Wyróżnienie otrzymał właściciel firmy Popławski za wyjątkowy ciągnik S450 z elementami wyposażenia XT.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!