Oferta febi Truck poszerzona o sprzęgła do europejskich samochodów użytkowych

23 września 2019, 23:22

Do oferty została dodana 20-sta grupa produktowa sprzęgieł do samochodów użytkowych w sprawdzonej jakości OE.

Od tarcz sprzęgła po łożyska wyciskowe i koła zamachowe – aftermarketowy specjalista oferuje ponad 120 zestawów sprzęgła oraz więcej niż 330 pojedynczych elementów do ponad 80% wszystkich samochodów ciężarowych jeżdżących po europejskich drogach. Asortyment produktów obejmuje również rozwiązania do sprzęgieł z układem dwutarczowym.

Parametry sprzęgieł febi Truck spełniają precyzyjne standardy i są bezpośrednimi zamiennikami elementów montowanych fabrycznie. Jest to gwarantowane przez należące do bilstein group i zlokalizowane w niemieckim Durmersheim Centrum Kompetencyjne Sprzęgła. Tu elementy sprzęgła poddawane są różnym testom i badaniom, co pozwala zapewnić doskonałe działanie, świetny komfort jazdy oraz zwiększoną trwałość. Przykładowo, przy pomocy precyzyjnych narzędzi pomiarowych weryfikowane są wszystkie istotne wymiary z dokładnością do tysięcznych milimetra. Dzięki temu możliwe jest zagwarantowanie doskonałego dopasowania elementów.

Więcej informacji na temat szerokiego asortymentu sprzęgieł febi Truck na stronie: https://www.febi.com/en/truck/clutch/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!