Milion zamontowanych części ProVia

14 października 2019, 23:05

W październiku w jednym z polskich warsztatów została zamontowana milionowa część z bogatego portfolio ProVia – osuszacz powietrza! To wielki sukces istniejącej od trzech lat komercyjnej marki, należącej do WABCO.

Instalacja milionowego produktu, stanowi ważny etap w historii marki, która trzy lata po udanym wprowadzeniu na rynek czterokrotnie zwiększyła liczbę produktów w swoim portfolio w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów na całym świecie.

Obecnie ProVia jest dostępna dla klientów za pośrednictwem 650 niezależnych dystrybutorów części w ponad 1000 lokalizacji, w ponad 60 krajach na całym świecie. Aby sprostać różnorodnym potrzebom rynku, ProVia oferuje ponad 230 części w 25 oddzielnych liniach produktów, które zostały zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb rynku wtórnego. Szeroka gama niezawodnych produktów marki obejmuje części zamienne do samochodów ciężarowych, naczep i autobusów, używanych przez wiodących producentów oryginalnego sprzętu (OEM), zapewniając ponad 2000 odnośników części OEM. ProVia rozszerzy swoje portfolio w 2019 i 2020 roku, dodając nowe linie produktów, w tym zawory hamulca ręcznego, wkład koalescencyjny, sprężarki powietrza i zawory z czujnikiem obciążenia.

Popularność obecnego asortymentu oraz zamiar szybkiego rozszerzenia go w nadchodzących miesiącach i latach sprawiają, że jest to bardzo ekscytujący czas dla marki ProVia. Nie tylko dlatego, że na drogach jest już ponad milion produktów tej marki ale rownież dlatego, że oprócz poszerzenia asortymentu, ProVia opracowywała swoją nową stronę internetową, która zyskała świeży, bardziej funkcjonalny wygląd. Wraz z nową stroną internetową, ProVia pojawiła się w Social Media.

Dlatego, już dziś, zapraszamy do odwiedzenia www.provia-auto.com, jak również profilu ProVia na Facebook’u, gdzie znaleźć można wiele informacji na temat kampanii „ProVia 1 Milion” i towarzyszących temu atrakcji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!