Kögel prezentuje swoje produkty na targach Solutrans 2019

30 października 2019, 12:27

Na tegorocznych targach Solutrans w Lyonie od 19 do 23 listopada 2019 r. firma Kögel zaprezentuje w hali 42 na stanowisku 4L 162 swoje produkty dla branży transportowej i budowlanej.

Na targach Solutrans motto firmy Kögel to „Innovations made for you! – Kögel NOVUM: Light & Strong”. Firma zaprezentuje m.in. naczepę generacji NOVUM, która otrzymała nagrodę branżową „Trailer Innovation 2019”. Odwiedzający targi będą mogli zobaczyć także naczepę Cargo generacji NOVUM. Poza naczepą furgonową do towarów suchych Kögel Box i osią naczepową Kögel – KTA, klienci firmy Kögel mogą oczekiwać również powiększonej oferty usług związanych z naczepami.

Kögel Cargo generacji NOVUM

Główną atrakcją na stoisku targowym będzie naczepa Kögel Cargo generacji NOVUM. Kögel Cargo posiada zoptymalizowaną ramę zewnętrzną i udoskonalone nadwozie, charakterystyczne dla generacji NOVUM. Ponadto wyróżnia się wysokim stopniem indywidualizacji. Dzięki temu można ją łatwo dostosować do konkretnych wymagań rynku i firm spedycyjnych. Dzięki niskiej masie własnej od 5920 kilogramów w wyposażeniu podstawowym jest ona ekonomiczna podczas transportu. Prezentowana na targach Solutrans 2019 naczepa Cargo ma bogate wyposażenie indywidualne. Obejmuje one np. wzmocnienie wewnętrznej strony przedniej ściany blachą stalową o grubości 2 mm i wysokości 1250 mm. Naczepa Kögel Cargo została wyposażona w stoper EasyFix, który utrzymuje plandekę w stabilnej pozycji, ale pozwala ponownie ją zapiąć po załadunku bez konieczności odpinania.

Naczepa Kögel Cargo jest wyposażona również w serię wkładanych listew tekstylnych Kögel FastFix. Jest wykonana z wytrzymałego, elastycznego materiału, dzięki czemu mieści się w każdej skrzynce narzędziowej i jest odporna na uszkodzenia. Dodatkowo indywidualne wyposażenie obejmuje urządzenie do podnoszenia osi, światła tylne zespolone Kögel LUXIMA, pomost ładunkowy, podłogę z twardego drewna Omega, gaśnicę i wiele innych opcji.

Kögel Box

Drugi prezentowany produkt to Kögel Box – PurFerro quality. Ta lekka, izolowana naczepa furgonowa do transportu towarów suchych o ścianach o grubości 30 mm z izolowanym dachem własnej produkcji o grubości 40 mm. Podłoga z nadrukiem antypoślizgowym o grubości 30 mm wytrzyma nacisk wózków widłowych do 7200 kg; z tyłu posiada seryjnie strukturalną blachę stalową o długości 720 mm. Dzięki licznym opcjom wyposażenia możliwe jest elastyczne dostosowanie pojazdu do różnorodnych potrzeb i wymagań klienta.

Prezentowany na targach Solutrans 2019 egzemplarz Kögel Box – PurFerro quality w celu załadunku dwupiętrowego jest wyposażony w szyny prowadzące i 23 belki ładunkowe – każda z nich ma nośność 1000 kg. Umożliwia to zmienny załadunek piętrowy do 33 europalet o maksymalnym ciężarze po 670 kg na paletę. Prezentowany pojazd zamiast tylnych drzwi posiada zajmującą niewiele miejsca, mechaniczną bramę rolowaną, pozwalającą na szybkie przeładunki drobnych towarów. Do innych elementów indywidualnego wyposażenia zalicza się dwie duże skrzynki narzędziowe, stalowy wspornik świateł, gaśnicę i wiele innych opcji.

Oś naczepowa Kögel – KTA

Trzecim prezentowanym produktem na targach Solutrans będzie oś naczepowa Kögel – KTA. Jest ona montowana seryjnie w wielu modelach Kögel Cargo, Kögel Lightplus, Kögel Cool — PurFerro quality, Kögel Box i w różnych podwoziach. Niewymagająca wielu nakładów konserwacyjnych oś jest dopasowana do naczep Kögel i dodatkowo poprawia właściwości jezdne.

Serwis Kögel

Kolejne atrakcje stoiska targowego to powiększony zakres usług dotyczących naczep, takie jak telematyka, finansowanie, części zamienne i pomoc drogowa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!